../resim/urun/202604_B.jpg
Özel Eğitim

Editör(ler): Veysel Aksoy
Yazar(lar): Orhan ÇakıroğluCeyhun ServiCeyhan TurhanOnur ÖzdemirMacid Ayhan Melekoğlu Salih RakapAvşar ArdıçFunda AksoyMüzeyyen Eldeniz Çetin
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

34,00 % 15 indirim
40,00

Sepete At
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap özel eğitim alanında öğretmen yetiştirme programında yapılan son değişiklikler doğrultusunda yeni tanımlanan içeriklere uygun olarak hazırlanmıştır. özel eğitime giriş niteliğindeki bu kitabın öncelikli hedef kitlesi “özel Eğitim öğretmeni” adaylarıdır. özel eğitim alanına ilgi duyan kişilere de giriş niteliğinde bilgiler sağlayan kitapta alandaki güncel kavramlara, konulara ve tartışmalara yer verilmiştir. özellikle bölümler arasında yer alan kaynak kitapve yayın önerileriyle konuya ilişkin bilgilerini genişletmek arzusunda olan okuyucuya rehberlik etmek de hedeflenmiştir. Kitabın amacına ulaşması, özel eğitim öğretmen adaylarına ve öğretmenlerine gereksinim duydukları bilgi desteğini sağlaması kitabı hazırlayan tüm ekibin en önemli arzusudur. Alanda gereksinim duyan her bireyin işine yaraması dileklerimizle.


ISBN: 9786053185963

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2019
Baskı Yeri: Ankara

Çeviren: Özel Eğitim

Sayfa Sayısı: 296

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
YorumunuzETİKETLER
,