../resim/urun/205356_B.jpg
Eğitim Yönetimi Araştırmaları (E-Kitap)

Editör(ler): Kadir BeycioğluNiyazi ÖzerDidem Koşarİdris Şahin
Yazar(lar): Gülay AslanÖznur Tulunay Ateş Şengül BalkayaYılmaz İlker Yorulmaz İbrahim ÇolakYahya AltınkurtAydın BalyerMerve GürbüzHilal BüyükgözeSelahattin GelbalErtuğ CanAziz BayramoğluTezer AsanNurhayat ÇelebiTuran Tolga Vuranok Başak Coşkun Demirpolat Zülfü DemirtaşÖzkan KüçükAli Rıza ErdemÖzlem EgemenBurcu ErdemirÖmer Barış Eroğlu Murat Gürkan GülcanHasan Yücel Ertem Gökçe GökalpReyhan Geçdoğan Yılmaz Bahri AydınNezahat GüçlüKamil YıldırımElif DaşcıSüleyman KarataşAhmet SuFatma KesikKadir BeycioğluNecdet KonanBüşra BozanoğluRemzi Burçin Çetin Salih YılmazYaşar KondakçıMerve Zayim Kurtay Yusuf İkbal Oldaç Hanife Hilal Şenay Fatma KöybaşıCelal Teyyar UğurluGülnur Ak Küçükçayır Sadegül Akbaba Altunİzzet LâlNuri Baloğluİlknur MayaAsuman YılmazEbru OğuzGamze ÖzerNecati CemaloğluOnur ÖztabakMehmet Akif Helvacıİdris ŞahinUfuk SarıdedeŞenol SezerAhmet YirmibeşNihan Demirkasımoğlu
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

Fiyatı belirlenmemiş. % 30 indirim
0,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kitabın Tamamını ücretsiz İndirebilirsiniz!

11. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi’nde sunulan bildirilerin yazarları, kongrede sundukları bildirileri gözden geçirerek kitap formatına getirmiş “Eğitim Yönetimi Araştırmaları” başlıklı e-kitapta, kitap bölümü olarak basılması için başvuruda bulunmuş ve gönderilen aday çalışmalar hakem sürecinden sonra, otuz beş ayrı bölüm olarak bu kitap kapsamında yayımlanmıştır. Bu kitabın yayımlanmasında tüm desteği veren en başta Pegem Akademi ve çalışanları olmak üzere, EYED-DER Yönetim Kurulu’na, bu kitap için hem zaman ayıran hem de bize rehberlik eden Serkan Koşar’a, çalışmalarıyla bu kitaba katkı sağlayan tüm yazarlara ve diğer emeği geçenlere teşekkür ederiz. On ikincisi 11-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Başkent üniversitesi işbirliğiyle Ankara Kızılcahamam’da uluslararası olarak düzenlenecek olan 12. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi kapsamında da bu kitap çalışması sürdürülecektir. Bu kapsamda sizlerden her türlü görüş ve önerinizi bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Alanımızın en kapsamlı kongresi olan Eğitim Yönetimi Kongresi gelecek yıllarda etkinliklerini artırarak gelişimine devam edecektir. 2017 Mayıs ayında Kızılcahamam’da görüşmek üzere.


ISBN: 9786053183938

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 592


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Öğretimde Denetim
1836 adet satıldı
29,75

2
Eğitim Yönetiminde Teori ve  Uygulama

3
Eğitim ve Öğretimde Etik
1495 adet satıldı
31,45

4
Etkili Okul ve Okul Geliştirme

5
Öğretim Liderliği
833 adet satıldı
29,75

6
Eğitimde Mükemmellik Arayışı (Etkili Okullar)

7
Eğitimde Yeni Değerler - Eğitimde Dönüşüm

8
Eğitimde Değişim Yönetimi

9
Alternatif Okullar
425 adet satıldı
27,20

10
Okul Yönetimi
421 adet satıldı
34,00


ETİKETLER
,