../resim/urun/209025_B.jpg
Fen Bilimleri Eğitimi Alanındaki Öğretme ve Öğrenme Yaklaşımları

Editör(ler): Behiye Akçay
Yazar(lar): Kayahan İnceSinan ÖzgelenBurak KirasBehiye AkçaySeda Usta Gezer Fatma ŞahinFiliz AvcıF. Gülay Kırbaşlar Burçin Acar Şeşenİbrahim BenekSerhat KocakayaYavuz YamanSerap EmirSezen Camcı Erdoğan Nihat Gürel Kahveci Fatma Güler Gürsel Tufan İnaltekinMerve ArıkNilüfer Demirci Sayğı Aydın TiryakiÖmer ÇakıroğluHasan Özgür Kapıcı Funda Savaşçı Açıkalın Muhammet Emin Mısır Ebru Z. Muğaloğlu Burçkin DalGülbin ÖzkanGamze Sezgin Selçuk Mümin Atakan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

34,00 % 15 indirim
40,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Fen bilimleri öğretmenlerinin eğitimleri sonucu sahip oldukları ön bilgiler, deneyimler ve özgün eğitim felsefesi ilkeleri; eğitim programlarını oluşturmada, ders planlarını hazırlamada ve öğretim yöntemleri üzerinde etkilidir. Ayrıca, fen bilimleri öğretmenleri, öğrencilerinin fen kavramları konusunda bilimsel okuryazar olarak yetiştirilmesinden sorumludurlar. Bu sebeple mutlaka fen bilimleri eğitimi alanındaki öğretme ve öğrenme yaklaşımları hakkında geçerli çağdaş kavramlara ve anlayışa sahip olmaları gerekir ki sınıf içinde etkili bir ortam hazırlayıp bilimsel okuryazar bireyler yetiştirebilsinler. Bu ihtiyacı karşılamak için Fen Bilimleri Eğitimi Alanındaki Öğretme ve Öğrenme Yaklaşımları kitabı öğretmen ve öğretmen adaylarına destek olmak amacıyla hazırlanmış teori ve uygulamaların birlikte sunulduğu bir kitaptır.


ISBN: 9786053187684

Baskı Sayısı: 4.Baskı

Basım Tarihi: Şubat 2021
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 296

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,