../resim/urun/210276_B.jpg
Temel Matematiksel Kavramlar ve Uygulamaları

Editör(ler): Aysun Nüket ElçiEsra Bukova GüzelBerna Cantürk Günhan Emre Ev Çimen
Yazar(lar): Serkan NarlıHandan DemircioğluEmre Ev ÇimenMahir BiberÇağlar Naci HıdıroğluBertan ÇatakKemal ÖzgenAyşe Tekin Dede Kağan GüzelAytuğ Özaltun ÇelikSemiha Kula ÜnverEsra Bukova GüzelSerhat AydınAysun Nüket ElçiMesut TabukGüney HacıömeroğluTangül Uygur Kabael Fatma Emel Ulukök Handan Boyacıoğlu Emiroğlu Esen ErsoyBerna Cantürk Günhan Serkan ÖzelCenk KeşanYasemin KıymazFunda Özşevik Birsen Nilgün ÇelikMurat Hakkı Gilasin Beyza OlgunRukiye Didem Taylan Kürşat YenilmezDerya ÇelikMustafa GülerBurak KarabeyAyten ErduranKurtuluş ÜnverBülent GüvenGülseren Karagöz AkarŞinasi ÇağlayanÜçler AltınsoyMelike Yiğit Koyunkara Zuhal YılmazAli Özgün Özer Nazan Sezen Yüksel Avni YıldızAytaç KurtuluşYeliz Özkan Hıdıroğlu Temel KösaFahrettin AşıcıZeynep Sonay Ay Gönül Yazgan Sağ Elçin Emre Akdoğan Burçak Boz Yaman Hatice Büşra Şahin Nazlı AkarÜmit Fidan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

68,00 % 15 indirim
80,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Matematiğin temel kavramlarının ve uygulamalarının ele alındığı bu kitap matematiği öğrenen ve öğretenler için temel matematiksel bilgileri öğrenmek, matematiksel kavramların nasıl oluştuğunu anlamak ve matematik ile ilgili merak edilen konulara açıklık getirmek amacıyla önemli bir kaynak rolü üstlenmektedir. Kitap Sınıf Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği ve Fen Bilgisi Öğretmenliği başta olmak üzere temel matematik dersleri gören tüm öğretmen adaylarına hitap etmektedir. Ayrıca matematiksel kavramlar, uygulamaları ve kavramların gelişimleri açısından tarihî bilgiler, çözümlü örnekler, açık uçlu ve çoktan seçmeli bölüm değerlendirme soruları, proje ödev konuları, içeriği ve geniş kapsamlı ele alınış biçimiyle kavram bilgisini ve öğretim uygulamalarını geliştirmek isteyen matematik öğretmenleri ile sınıf öğretmenlerine de önemli katkılar sağlayacaktır. Lise öğretim programında yer alan konulara ilişkin derinlemesine bir anlayış kazanmak isteyen öğrenciler de bu kitaptan yararlanabilirler. Kitap öğretmen adaylarının lisans derslerinde kullanabilmeleri için YÖK ders içerikleriyle örtüşecek şekilde hazırlanmıştır. Öte yandan kitap öğretmen adaylarına öğretmenlik mesleğine geçişte gerçekleştirilen sınavlarda da yardımcı olacaktır. Kitabın öğretmen adayları ve öğretmenler için meslek yaşamları boyunca bir başucu kaynağı olacağı düşünülmektedir. Alanlarında uzman pek çok üniversiteden çok sayıda akademisyen ve deneyimli öğretmen tarafından farklı bakış açıları kazandırılarak hazırlanan Temel Matematiksel Kavramlar ve Uygulamaları kitabı ile alana önemli bir katkı sağlanacağı düşünülmektedir.


ISBN: 9786053187554

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 628

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Ortaokulda Matematik Öğretimi (5-8. Sınıflar)

2
Yapılandırmacı Öğrenmede Matematik Problemlerini Çözebilme Yöntemleri

3
Teori ve Problemleriyle Analiz - I

4
Bilgisayar Destekli Geometri
54 adet satıldı
27,20

5
Cebire Giriş
31 adet satıldı
25,50

6
Çözümlü Diferensiyel Geometri Alıştırmaları

7
Matematiksel Optimizasyon
15 adet satıldı
36,00

8
Genel Matematik 2
14 adet satıldı
34,00

9
Finans Matematiği
9 adet satıldı
36,00

10
Genel Matematik 1
8 adet satıldı
20,25


ETİKETLER
,