Pegem.Net../resim/urun/210276_B.jpg
Temel Matematiksel Kavramlar ve Uygulamaları

Editör(ler) : Aysun Nüket Elçi Esra Bukova Güzel Berna Cantürk Günhan  Emre Ev Çimen 
Yazar(lar) : Serkan Narlı Handan Demircioğlu Emre Ev Çimen Mahir Biber Çağlar Naci Hıdıroğlu Bertan Çatak Kemal Özgen Ayşe Tekin Dede  Kağan Güzel Aytuğ Özaltun Çelik Semiha Kula Ünver Esra Bukova Güzel Serhat Aydın Aysun Nüket Elçi Mesut Tabuk Güney Hacıömeroğlu Tangül Uygur Kabael  Fatma Emel Ulukök  Handan Boyacıoğlu Emiroğlu  Esen Ersoy Berna Cantürk Günhan  Serkan Özel Cenk Keşan Yasemin Kıymaz Funda Özşevik Birsen  Nilgün Çelik Murat Hakkı Gilasin  Beyza Olgun Rukiye Didem Taylan  Kürşat Yenilmez Derya Çelik Mustafa Güler Burak Karabey Ayten Erduran Kurtuluş Ünver Bülent Güven Gülseren Karagöz Akar Şinasi Çağlayan Üçler Altınsoy Melike Yiğit Koyunkara  Zuhal Yılmaz Ali Özgün Özer  Nazan Sezen Yüksel  Avni Yıldız Aytaç Kurtuluş Yeliz Özkan Hıdıroğlu  Temel Kösa Fahrettin Aşıcı Zeynep Sonay Ay  Gönül Yazgan Sağ  Elçin Emre Akdoğan  Burçak Boz Yaman  Hatice Büşra Şahin  Nazlı Akar Ümit Fidan 
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

68,00 % 15 indirim
80,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Matematiğin temel kavramlarının ve uygulamalarının ele alındığı bu kitap matematiği öğrenen ve öğretenler için temel matematiksel bilgileri öğrenmek, matematiksel kavramların nasıl oluştuğunu anlamak ve matematik ile ilgili merak edilen konulara açıklık getirmek amacıyla önemli bir kaynak rolü üstlenmektedir. Kitap Sınıf Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği ve Fen Bilgisi Öğretmenliği başta olmak üzere temel matematik dersleri gören tüm öğretmen adaylarına hitap etmektedir. Ayrıca matematiksel kavramlar, uygulamaları ve kavramların gelişimleri açısından tarihî bilgiler, çözümlü örnekler, açık uçlu ve çoktan seçmeli bölüm değerlendirme soruları, proje ödev konuları, içeriği ve geniş kapsamlı ele alınış biçimiyle kavram bilgisini ve öğretim uygulamalarını geliştirmek isteyen matematik öğretmenleri ile sınıf öğretmenlerine de önemli katkılar sağlayacaktır. Lise öğretim programında yer alan konulara ilişkin derinlemesine bir anlayış kazanmak isteyen öğrenciler de bu kitaptan yararlanabilirler. Kitap öğretmen adaylarının lisans derslerinde kullanabilmeleri için YÖK ders içerikleriyle örtüşecek şekilde hazırlanmıştır. Öte yandan kitap öğretmen adaylarına öğretmenlik mesleğine geçişte gerçekleştirilen sınavlarda da yardımcı olacaktır. Kitabın öğretmen adayları ve öğretmenler için meslek yaşamları boyunca bir başucu kaynağı olacağı düşünülmektedir. Alanlarında uzman pek çok üniversiteden çok sayıda akademisyen ve deneyimli öğretmen tarafından farklı bakış açıları kazandırılarak hazırlanan Temel Matematiksel Kavramlar ve Uygulamaları kitabı ile alana önemli bir katkı sağlanacağı düşünülmektedir.


ISBN: 9786053187554

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 628

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Ortaokulda Matematik Öğretimi (5-8. Sınıflar)

2
Yapılandırmacı Öğrenmede Matematik Problemlerini Çözebilme Yöntemleri

3
Teori ve Problemleriyle Analiz - I

4
Bilgisayar Destekli Geometri
52 adet satıldı
27,20

5
Cebire Giriş
29 adet satıldı
25,50

6
Çözümlü Diferensiyel Geometri Alıştırmaları

7
Genel Matematik 2
14 adet satıldı
34,00

8
Genel Matematik 1
8 adet satıldı
20,25

9
Temel Matematik 1
4 adet satıldı
20,25

10
Temel Matematik Cilt 2
3 adet satıldı
24,30