Pegem.Net../resim/urun/211200_B.jpg
Milli Savunma Bakanlığı Genelkurmay Başkanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavı Hazırlık Kitabı (Konu Anlatımlı / Soru Bankası)

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

63,75 % 15 indirim
75,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


PEGEM Akademi Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Yayınlarımız, alanında uzman yazar komisyonumuz tarafından, en son yayımlanan sınav ilanındaki konular kapsamında hazırlanmıştır. Kitaplarımız, yayımlandığı tarihe kadar mevcut olan tüm güncellemeleri kapsamaktadır. Kitaplarımız yayımlandığı tarihten sonra, yayımlanan sınav ilanlarına eklenen ya da çıkarılan konular ve mevzuat güncellemeleri, okuycularımızın sorumluluğu dâhilindedir. Sınava girecek olan adaylarımız, yayınımızda bulunan mevzuat konularında yer alan Ek Form veya Örnek Formlara (http://www.mevzuat.gov.tr) İnternet adresinden ulaşabilirler.
 
Millî Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Personeli Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Konu Anlatımlı Soru Bankası yayınımızda bulunan konu anlatımları, siz değerli okuyucularımızın toplam iş yükü gözetilerek, öz ve net bilgilerden uzaklaşmadan, güncel bir yayın iletme gayesi ile özenle hazırlanmıştır. Konularda teorik çerçeve net bir şekilde çizilmiş, çözümlü testler ve cevaplı tarama testleri ile pratiğe ilişkin çok sayıda örneğe yer verilmiştir. Yayınımızın sınavlarınızda başarı getirmesi dileklerimizle...
 
 

ISBN: 9786052415900

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Mart 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 454

Ebat: 19.5x27x5

| Serkan K., 9.6.2017 00:20:04

Sınava az zaman kaldı ama tek kaynak bu ve güvenilir bir yayınevi pegem. Satışa çıktığına çok sevindik, hazırlayanların emeğine sağlık. Sınava gireceklere başarılar.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz