Pegem.Net../resim/urun/218691_B.jpg
Çocuklarda Ergoterapi

Editör(ler):
Yazar(lar):
Yayınevi: Hipokrat Kitabevi

75,00 % 0 indirim
75,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Ergoterapinin ülkemizde yeni bir bilim alanı olması nedeniyle henüz Türkçe kaynakların olmaması bizleri orjinali İngilizce olan bu kitabı Türkçe hazırlamaya yöneltti. 
 
Özel gereksinimli olsun ya da olmasın çocukların toplumsal hayata hazırlanması ve onların toplumsal katılımı çok önemlidir. Çocukların rolleri ve aktivite performanslarına dolayısıyla toplumsal katılımlarına etki eden birçok faktör vardır. Bu kitapta toplumsal katılımı etkileyen faktörler tüm yönleriyle ele alınmakta, değerlendirme ve müdahale yaklaşımları anlatılmakta; gerek eğitimciler gerekse özel gereksinimli çocuğu olan ailelere çocukların toplumsal katılımlarını artırmaya yönelik ipuçları sunulmaktadır.
 
Bu kitabın hazırlanmasında özveriyle çalışan ve emek veren sevgili arkadaşlarım  Doç Dr. Meral Huri, Yrd. Doç. Dr. Onur Altuntaş, Uz. Fzt. Gökçen Akyürek, Uz. Fzt. Sinem Salar, Uz. Fzt. Orkun Tahir Aran, Dr. Fzt. Hatice Abaoğlu, Uz. Fzt. Sedef Şahin, Uz. Fzt. Berkan Torpil, Fzt.Tarık Demirok, Erg. Sinem Kars, Uz. Fzt.Fulya Damla Çolak, Uz. Erg. İbrahim Yavuz Tatlı, Erg. Kübra Şahadet Sezer,  Erg. Büşra Kahraman Baysan, Erg. Yasin Tekeci’ye ve Hipokrat Yayınevinden Ali Çelik ve kitabın dizgisini titizlikle tamamlayan Hüseyin Çağlıkasap’a teşekkürlerimi sunuyorum. 
 
Tüm akademik yaşantım boyunca her zaman sabırla beni destekleyen sevgili eşim Prof. Dr. Ali Bumin ve sevgili kızlarım Gizem ve Selin’e sonsuz teşekkürler…
 
Özel gereksinimli çocuklarla çalışan ergoterapistler, fizyoterapistler, eğitimciler ve ailelerimize faydalı olması dileğiyle…
 
Prof. Dr. Gonca Bumin 
Klinik Ortopedik Rehabilitasyon
Ekip Yaklaşımı
 
Brotzman,
Seyit Çıtaker

ISBN: 9786059160650

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2017
Baskı Yeri: Ankara

Çeviren: Gonca Bumin

Sayfa Sayısı: 328

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
23 adet satıldı
64,81

2
Akılcı Fitoterapinin Temelleri

3
Hemipleji Rehabilitasyonunda Nörofizyolojik Yaklaşımlar

4
Pediatrik Fizyoterapi Rehabilitasyon

5
Hipokrat İleri Egzersiz Fizyolojisi

6
Kadın Sağlığında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

7
Omurilik Yaralanmalarında Rehabilitasyon

8
Çocuklarda Ergoterapi
1 adet satıldı
75,00

9
Tidys Physiotherapy
1 adet satıldı
75,00

10
Fizyoterapide Ağrı Yönetimi