../resim/urun/218808_B.jpg
Future 10 Course Book

Gelecek Serisi 10 Kurs Kitabı

Editör(ler):
Yazar(lar): Cemil Murat Şipal
Yayınevi: Me Too Publishing

32,41 % 0 indirim
32,41

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


En güncel dil öğretim tekniklerinin modern ve yenilikçi bir tasarım ile sizlere ‘’Future Course Book’’ serisi adı altında sunulduğu ana ders kitaplarımız; özgün, eğlenceli, eğitici, öğrenmeyi ve üretmeyi tetikleyen, yenilikçi, kullanıcı dostu, hedefe ve ihtiyaca yönelik bir yapıdadır.
Talim Terbiye Kurulu’nun Ortaöğretim (Lise) için hazırladığı en güncel MEB öğretim programına (müfredat) birebir uyumlu kitaplarımız, Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEFR) temel alınarak hazırlanmış ve İngilizce dersleri kapsamında öğrencilerin yabancı dil öğrenme ve öğretmenlerin yabancı dil öğretme süreçlerindeki tüm metodolojik ve eğitimsel ihtiyaçlarını karşılamayı hedef almaktadır.
 
‘’Future Course Book’’ serisi içerik ve tasarım bakımından İletişimsel Dil Yaklaşımı (Communicative Approach) modeli temel alınarak hazırlanan bölümleri ile öğrencilerin dil öğreniminde ihtiyaç duydukları tüm ana ve yan becerileri tek bir yayın çatısı altında sunmaktadır.
 
Listening (Dinleme)
Speaking (Konuşma)
Reading Comprehension (Okuduğunu Anlama)
Writing (Yazma)
Pronunciation (Tellaffuz)
Everyday English (Günlük İngilizce)
Grammar (Dilbilgisi)
Vocabulary (Kelime Bilgisi)
Information Gap Activities (İletişim Odaklı Etkinlikler)
Self Assessment Parts (Öz Değerlendirme Kısımları)
Grammar Revision (Dilgilgisi Tekrarı)
 Yabancı dil öğrenim sürecinde büyük rol oynayan “Çoklu Zeka Kuramı” ilkeleri doğrultusunda hazırlanmış “İnteraktif Akıllı Dijital İçerikleri”miz sadece ders esnasında öğretmenlerimize yönelik olan basit bir akıllı tahta uygulamasında ibaret olmayıp, görsel, işitsel ve duygusal olarak öğrencilerimize de yabancı dil öğrenim süreçlerinde destek olacak nitelikte bir çok eğitici uygulamayı da barındırmaktadır.
 
Ayrıca tüm öğretmenlerimizi ders dışı faaliyetlerinde rahatlatacak olan ücretsiz öğretmen destek materyallerimiz aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır;
 
Kilavuz Kitap
Ünite Quizleri
Yazılı Sınavlar
Deneme Sınavları
Eğitici Afişler
Flash Cards

ISBN: 9786058221857

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 216

Ebat: 22x28


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,