../resim/urun/23212fen_ve_teknoloji.jpg
Fen ve Teknoloji Öğretimi

Editör(ler): Mehmet Bahar
Yazar(lar): Canan NakipoğluHüseyin BağMehmet BaharSoner DurmuşErdal ŞenocakHalil AydınHülya GürHünkar Korkmazİbrahim BilginLütfullah TürkmenMuhammed UşakSüleyman DoğanMurat GökdereSamettin GündüzMustafa BaşerM.Sabri KocakülahMustafa SözbilirFatma CanerNurtaç CanpolatSinan ErtenŞule BayraktarZekeriya NartgünCemil AydoğduGültekin Çakmakçı
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

20,40 % 15 indirim
24,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


İnsanoğlu varoluşundan bu yana Dünya’yı ve Evreni anlama, hayatını kolaylaştırmak için madde ve doğa hakkındaki bilgilerini uygulama gayreti içinde olmuştur. Fen ve teknoloji olarak adlandırabileceğimiz bu gayreti daha etkin hale getirebilmek için son otuz yıl içerisinde birçok ülke fen programlarını geliştirme ve değiştirme sürecine girmiştir.

ülkemizde de bu sürecin dışında kalmayarak son dönemde fen ve teknoloji öğretim programını geliştirmiş, öğrenme, öğretme ve değerlendirmeye bakış açısı radikal biçimde değişmiştir. çağdaş yaklaşımlar ışığında alan eğitimi uzmanlarının hazırladığı bu kitap, fen ve teknoloji öğretiminde eğitim fakültelerinin öğretmen yetiştiren anabilim dallarında birçok ders için temel başvuru kitabı niteliğindedir.

öğretmen adayları ve öğretim elemanları özellikle Fen Bilgisi öğretmenliği Lisans Programında özel öğretim Yöntemleri I ve II derslerinde, Sınıf öğretmenliği Lisans Programında Fen ve Teknoloji öğretimi I ve II derslerinde bu kitabı temel bir kaynak olarak kullanabilirler. Kitap içerisinde kuramsal bilgilerin yanında uygulamalı örnekler verilmiş, daha önce bu konu ile ilgili hiçbir kitapta ele alınmayan güncel başlıklar ele alınmıştır. Bu nedenle çağdaş yaklaşımlar ışığında Fen ve Teknoloji öğretimi kitabının alan ende varolan boşluğu dolduracağına inanılmaktadır.


ISBN: 9789944919210

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2000
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 474

Ebat: 20x28


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,