Pegem.Net../resim/eResim/463036.jpg
2019 Gelişim & Öğrenme Canlı Ders Notları | Baba Zümre

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Zafer Özcan Oflazoğlu 
Yayınevi: Uzman Kariyer Yayınları

19,77 % 40 indirim
27,69

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sevgili Arkadaşım,

Bu kitabı senin için piyasadaki diğer tüm kitaplardan farklı yapmaya çalıştık.Amacımız Eğitim Bilimleri denizine yeni girecek olan arkadaşları şekillerle, desenlerle, eğlenceyle karşılamak, derslere hızlıca ısınmalarını sağlamak ve sosyal medya üzerinden yapacağımız derslere not imkanı sunmaktır. Bununla birlikte canlı derslerimiz için konuları özetlemeyi, ders esnasında bol sorularla da kjonuları pekiştirmeyi hedefledik.

Bu kitap kendi alanında konu anlatımlı olarak hazırlanmış en iyi kaynaklardan birisi olmuştur ve de bundan sonra taklit edilecektir. Görsel hafızalarla amacına hizmet edecek, kendi kategorisinde ilk olan Baba Zümre ders notlarının hayallerine ulaşman için bir araç olması dileğiyle.

Gelişim ve öğrenme psikolojisi kitabımı yazmam da her daim yanımda olan eşim Zeliha, biricik kızı Ela Armin ve Uzman Kariyer ailesinden Özlem Bıyıklı ve Hilal Köse’ye emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Zafer Özcan Oflazoğlu


ISBN: 9786053298472

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Nisan 2019
Sayfa Sayısı: 160

Ebat: 19,5x27,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz