Pegem.Net../resim/urun/234664_B.jpg
27. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi (ICES/UEBK-2018)

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

Fiyatı belirlenmemiş. % 0 indirim
0,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Değerli Eğitimciler,

Bildiğiniz gibi 27. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi (ICES/UEBK-2018) 18-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi, ULED Platformu ve Pegem Akademi işbirliği ile Antalya’da gerçekleştirilmiştir. Kongre başkanlarına, kongremizin çağrılı konuşmacılarına, bildiri ya da posterleriyle Türkiye’den ve yurt dışından kongremize katılan değerli bilim insanlarına, kongremizin aksamadan gerçekleşebilmesi ve sonuçlandırılabilmesi yolunda değerli katkıları olan Kongre Düzenleme Kurulu üyelerine, Bilim Kurulu üyelerine, Hakem Kurulu’nda yer alan ve değerlendirmeleriyle katkılarını esirgemeyen öğretim üyelerine içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kongrede sundukları bildirilerini tam metin e-kitabında yayımlatmak isteyen katılımcıların bildirileri yayına hazır hâle getirilmiştir. Toplam 255 tam metinden oluşan e-kitaptaki çalışmaların bilimsel içeriğinden yazarları sorumludur.

2019 yılının akademik başarılarınızla dolu geçmesini ve 28. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi’nde buluşmayı dileriz.

27. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi Tam Metin e-kitabına tıklayarak ulaşabilirsiniz.


ISBN: 9786052414743

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ekim 2018
Baskı Yeri: Ankara


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz