../resim/urun/240934_B.jpg
Eylem Araştırması: Beden Eğitiminde Araştıran Öğretmen

Editör(ler): Gökçe Erturan İlker Deniz Hünük
Yazar(lar): Gökçe Erturan İlkerDeniz HünükM. Levent İnce Leyla SaraçKoray KılıçKoray KılıçGıyasettin DemirhanMine MüftülerCanan KocaErhan DevrilmezSerap SarıkayaCevdet CengizZuhal Kavak Çetinyürek
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

24,65 % 15 indirim
29,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Dr. Gökçe ERTURAN İLKER
Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu`nda lisans, Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitiminin ardından 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi sonrasında, 2011-2012 yılları arasında bir yıl süreyle Birmingham Üniversitesi Spor, Egzersiz ve Rehabilitasyon Bilimleri Yüksekokulu`nda misafir araştırmacı olarak araştırmalarını yürüttü. Halen Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir. İlgilendiği araştırma konularının başında beden eğitimi, spor ve egzersiz ortamlarındaki bireysel ve ortama bağlı faktörlerin motivasyon, psikolojik iyi-oluş ve performansı etkisi ile bu ortamlarda ölçme ve değerlendirme gelmektedir.
 
Dr. Deniz HÜNÜK
Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu`nda lisans ve yüksek lisans eğitiminin ardından, 2013 yılında ODTÜ Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde doktora eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi sırasında 2010-2011 yılları arasında bir yıl süreyle İrlanda’da Limerick Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Bölümü’nde ziyaretçi araştırmacı olarak çalışmalarını yürüttü. 2013 yılından beri Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir. İlgilendiği ve çalıştığı konuların başında beden eğitimi öğretmenlerinin mesleki gelişimi ve beden eğitimi derslerinde öğrencilerin öğrenmesi üzerine etkileri, program geliştirme ve öğretmen eğitiminde eylem araştırması konuları gelmektedir.

ISBN: 9786052415290

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Aralık 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 134

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,