../resim/urun/240961_B.jpg
Yetersizliği Olan Bireylerin Dil ve İletişim Becerilerinin Desteklenmesi

Editör(ler): Funda AcarlarÖzlem Diken
Yazar(lar): Özlem DikenFunda AcarlarGamze AlakFigen TuranSelen GündüzCan ÜnverdiMeral Çilem Ökgün Özlem Cangökçe Yaşar Macid Ayhan MelekoğluCem KalaycıGülefşan Özge KalaycıTevhide KargınBirkan Güldenoğlu
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

34,00 % 15 indirim
40,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


İnsan sosyal bir varlıktır ve bunun gereği olarak çevresiyle her daim iletişim içindedir. İletişim ise dil aracılığıyla, çoğunlukla da konuşma yoluyla gerçekleşir. İnsan olmanın doğası bu gelişimin kendiliğinden, hızlı ve kolayca edinilmesini beraberinde getirir ancak bazen yetersizlikler bu süreci sekteye uğratır. Yaşanan yetersizliklerin doğası dil gelişimi üzerinde değişen etkilerle sonuçlanmaktadır. Bu kitap alana özgü terimlerden, sözöncesi ve sözel normal gelişime, değerlendirmeden müdahale sürecine kadar geniş bir yelpazede yer alan konuları tek bir kaynak içerisinde toplamaktadır. Kitap, “yetersizliği olan bireylerin dil ve iletişim becerilerinin desteklenmesi” konusunda bir kaynak olma özelliği taşırken öte yandan bu konuda farkındalık sahibi olmak isteyen herkese bir başucu kitabı olma özelliği de taşımaktadır.


ISBN: 9786052415399

Baskı Sayısı: 2.baskı

Basım Tarihi: Şubat 2020
Baskı Yeri: Ankara

Çeviren: Özel Eğitim

Sayfa Sayısı: 320

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,