Pegem.Net../resim/eResim/473138.jpg
5 - 6 Yaş Zenginleştirilmiş Boyama Kitabı

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Kolektif  
Yayınevi: limonKIDS

7,32 % 39 indirim
12,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kıymetli anne ve babalar, degˆerli o¨gˆretmenler,

C¸ocugˆun, o¨zellikle ku¨c¸u¨k kas gelis¸iminde boyama c¸alıs¸malarının o¨nemli bir yeri var. Boyama c¸alıs¸maları sayesinde c¸ocuklar, ilkokula ve ilk okuma-yazma c¸alıs¸malarına daha hazır ha^le gelirler. Daha du¨zgu¨n ve okunaklı bir yazı yazma becerisi edinirler. Boyama ve resim yapma, c¸ocuklarda estetik ve sanat duygularının mayalanmasına ve gelis¸mesine katkı sagˆlar. Yavrularımız daha duyarlı, daha saygılı ve sevgi dolu bireyler ha^line gelirler. Canlıları sevmek ve korumak, c¸ocukların en o¨nemli kazanımıdır.

Zenginleştirilmiş Boyama ile c¸ocuklar, hem o¨gˆrenecekler hem de egˆlenecekler. O¨zellikle yo¨nergelerin, c¸ocukların hayal du¨nyasını zenginles¸tirecegˆine inanıyoruz. Boyama sayfalarını bas¸arılı bir s¸ekilde tamamlamak, yavrularımıza bir is¸i tam olarak bitirme duygusunu verecek, onlarda o¨z gu¨ven gelis¸imine vesile olacaktır.

Zenginleştirilmiş Boyama kitabındaki resimler, orijinal olarak bu eser ic¸in tasarlanmıs¸ ve c¸izilmis¸ o¨zgu¨n c¸alıs¸malardır. Boyama sayfaları, kolaydan zora dogˆru bir sıra ile du¨zenlendi. Hayvanlar, meslekler, sebze ve meyveler, tas¸ıtlar, es¸yalar, c¸ic¸ekler karıs¸ık olarak verildi. Boyama etkinligˆi sırasında c¸ocuklar, bu zenginligˆin farkına varacaklar, yeni bilgilerle zenginles¸eceklerdir. Boyama c¸alıs¸maları sırasında sevgili yavrularımızın egˆlenceli zaman gec¸irmesini diliyoruz.


ISBN: 9786056912948

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Şubat 2019
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 64

Ebat: 21x29,7


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz