../resim/urun/243110_B.jpg
Yardım Sanatını Öğrenme

Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri

Editör(ler): Feride BacanlıGalip Yüksel
Yazar(lar): Mark E. Young
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

44,20 % 15 indirim
52,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kitap Hakkında Görüşler:
“Bireysel teknikleri ve becerileri öğretmede bu kitabı mükemmel görüyorum. Başlıklar psikolojik danışma öğrencilerinin bilişsel gelişimlerine göre sıralı şekilde oluşturulmuştur. Öğrencilerim bu kitabın cazibesine kapıldılar ve ders dönemi bittikten sonra bile kaynak materyal olarak bakacaklar… Young’ın üslubu öğrencilerin hoşuna gitti. Birçok öğrenci bu kitabın kendilerinin favori kitapları olduğunu ve bu kitabı okumayı bir ‘iş yapmak’ gibi hissetmediklerini söylediler.”
Rochelle Dunn, The Ohio State Üniversitesi
 
“Birçok güçlü yanından dolayı Young’ın kitabını seçtim. En önemli nedeni başlangıç seviyesindeki psikolojik danışmanların gelişimi için uygun ve psikolojik danışmanların ihtiyaçlarına bu seviyede yanıt veriyor olmasıdır. Ayrıca öğrencilerin farklı deneysel ve teorik aktivitelerle gelişmelerine yardımcı oluyor… Şu ana kadar karşılaştığım en öğrenci (ve öğretmen) dostu kitaptır. Öğrenciler kitabın sanki Dr. Young kendileriyle konuşuyormuş ve onca yıllık deneyimini ve erdemini paylaşıyormuş gibi yazılmış olmasından dolayı kitabı sevdiler. Öğrencilere kitabı ne kadar okudukları konusunda her dönem sonunda anket yaparım. Neredeyse tüm öğrenciler kitabı yüzde 90-yüzde100 arasında okuduklarını belirtirler ki bu diğer derslerde okuttuğum farklı kitaplara göre çok daha iyi bir sonuçtur.”
Dr. Dorscine Littles, Oklahoma Üniversitesi
 
“Verilen içerik yeterli, öğrencilerin ve dersin öğretim üyesi olarak benim dikkatimi dinç tutuyor. Buna ilaveten, her içeriğin uzunluğu ve kapsadığı konu bakımından derinliği başlangıç seviyesindeki psikolojik danışma alanı yüksek lisans öğrencilerinin seviyesine uygun. Üstelik, her bölüm sınıfta sıkça kullandığım yararlı egzersizler içeriyor (örneğin; ev ödevleri ve günlük alıştırmalar). Öğrencilerim bu kitabın kendilerinin favori kitabı olduğunu çünkü çok kolay okunup anlaşıldığını söylüyorlar.”
Jennifer M.Johnson, New Orleans Üniversitesi

ISBN: 9786052415870

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Mart 2019
Baskı Yeri: Ankara


Sayfa Sayısı: 384

Ebat: 18,5X23


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Okul Yönetiminde Yeni Yapı ve Davranış

2
Eğitim Yönetiminde Teori ve  Uygulama

3
Eğitim ve Öğretimde Etik
1067 adet satıldı
29,75

4
Öğretim Liderliği
766 adet satıldı
29,75

5
Etkili Okul ve Okul Geliştirme

6
Eğitimde Mükemmellik Arayışı (Etkili Okullar)

7
Eğitimde Yeni Değerler - Eğitimde Dönüşüm

8
Eğitimde Değişim Yönetimi

9
Okul Yönetimi
388 adet satıldı
34,00

10
Alternatif Okullar
364 adet satıldı
27,20


ETİKETLER
,