../resim/urun/243491_B.jpg
LGS Hızlı Tekrar Seti

İADESİZ

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Tonguç Akademi

110,00 % 0 indirim
110,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Hızlı Tekrar Seti; KOTA, Sözel Mantık Sayısal Analiz ve İlk Tekrar kitaplarını içeriyor. KOTA’da; her branş için ayrı ayrı hazırlanmış, öğrencilerin çalışma ve öğrenme kotalarını yükseltecek Konu Tarama Testleri bulunuyor. Sözel Mantık Sayısal Analiz kitabında; yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz sorular yer alıyor. İlk Tekrar ise öğrencilerin 1. dönem konularını eksiksiz tekrar ederek, eksiklerini tespit edip kapatmalarını sağlayacak.
 
Hızlı Tekrar Seti ile tüm öğrenciler en hızlı şekilde tekrarlarını tamamlayıp sınava hazır olacaklar.
 
KOTA`lar ile MEB müfredatında bulunan kazanımları en ince ayrıntısına kadar test edecek ve hem `hangi konuda eksikleri var?` öğrenecek hem de yeni sınav tarzı soruları da çözerek konuları taramış olacaklar.
 
Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı, değişen sınav sistemi ile MEB`in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, yeteneklerini sorgulayabilecekler.
 
İlk Tekrar LGS (Soru Bankası) kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaklar.

ISBN: 8681794005604

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Ocak 2019
Baskı Yeri: İstanbul


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,