Pegem.Net../resim/urun/244281_B.jpg
Ses Eğitimi İçin Piyano Eşlikli Şarkılar

“The Songs which are Accompanied by Piano for Vocal Training”

Editör(ler):
Yazar(lar): Satı Doğanyiğit
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

23,80 % 15 indirim
28,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, ses eğitimi derslerinde alternatif olarak kullanılabilecek bir kaynak oluşturması, ayrıca ilgililerin de yararlanması amacıyla tasarlanmış olup, içeriğinde toplam dokuz adet şarkıya yer verilmiştir. Sözlerinin tasarlanmasında insana dair ve insana dokunan konulara değinilmeye çalışılmıştır. Şarkıların ses ranjı, öğrencilerin ses eğitimi derslerinde öğrendikleri teknik becerileri uygulayabilmesi düşünülerek ve aynı zamanda sözleri Türkçe yazıldığı için telaffuz problemi yaşamayacakları da ön görülerek orta zorluk düzeyinde oluşturulmuştur. Ses türü ve tessiturasına uygun seçimler yapılabilmesi amacıyla her şarkı dört farklı tonalitede yazılmıştır. Alana katkı sağlaması dileğiyle…

ISBN: 9786052416297

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Mart 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 144

Ebat: 22x30,7

| PINAR BIÇAK, 7.4.2019 13:14:10

ses eğitim öğrencileri için gerçekten çok faydalı bir eser. gerek eserlerdeki ses aralıkları gerekse kullanılan vokaller ses eğitimi derslerinde faydalanılabilecek piyasalardaki en kapsamlı ve en faydalı olabilecek kitap. ses eğitimcilerine ve ses eğitimi alan öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz