Pegem.Net../resim/eResim/477726.jpg
Anne Bana Dinimi Öğret

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Seyit Ahmet Uzun 
Yayınevi: Çıra Yayınları

20,74 % 35 indirim
28,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sıra dışı bir anlatımla inancı ve inanç esaslarını masal tadında, neşeli ve eğlenceli bir şekilde çocukların dünyasına taşımaktadır.

Her gece bir inanç esası Nesrin Annenin dilinden, gizemli bir ormanda bazen bir kelebeğin kanatlarında, bazen uçuşan kitapların renkli dünyasında, bazen peygamberlerin gülümseyen yüzlerinde, bazen ilginç olayların detaylarında, bazen uçan balonun yükselişinde heyecanlı ve neşeli gezintilerle anlatılmaktadır.

Heyecan, Neşe ve Eğlence Çocukların Dünyasında İnanç Esaslarıyla Buluşuyor.

Sümeyye gizleyemediği heyecanıyla: Anneciğim bu akşam Otuz İki Farz Ağacı'nın sırlarını anlatacaksın değil mi? dedi. Tabi güzel kızım, insan verdiği sözü tutmalı, tutamayacağı sözü de vermemelidir. Bu akşam ilk üç sırrı sizinle paylaşacağım, der Nesrin Hanım. Rüyadan haberi olmayan baba şaşırmış gözlerle bir anneye bir de kızına bakar. Neymiş bakalım bu sır söyleyin de biz de öğrenelim. İki kardeşin eğlenceli dünyasını gezerken gizemli bir ormanda yeni kahramanlarla tanışmaya ne dersiniz?

Macera ve inanç dolu bir dünya sizi bekliyoooooooooooor!


ISBN: 9786052152997

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2019
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 280

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz