../resim/urun/264_B.jpg
Yaşam Becerileri - Ergenler için Grupla Psikolojik Danışma Uygulamaları

Editör(ler):
Yazar(lar): Rosemarie Smead Morganett
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

36,55 % 15 indirim
43,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitapta; boşanmanın olumsuz sonuçları ile başa çıkma,atılganlıkeğitimi,benlik saygısını geliştirme,öfke yönetimi,stres yönetimi,okul yaşamı ve akademik başarı,kayıp ve yasla başa çıkma ve arkadaşlık becerilerini geliştirme gibi sekiz değişik konuda yapılandırılmış grupla psikolojik danışma programı yer almaktadır. Her bir programın amacı, kullanılacak araç-gereci ve uygulama süreci adım adım açıklanmaktadır. Ayrıca kitabın giriş bölümünde yapılandırılmış, amaç yönelimli grupla psikolojik danışma uygulamalarına duyulan ihtiyaç ve böyle bir grup yaşantısını organize etmenin tüm aşamaları açıklanmakta, ekler kısmınde ise programların etkiliğini test etmek için ön-test ve son-testlerde kullanılabilecek bazı ölçme araçları ve grup danışmanları için etik ilkeler yer almaktadır. Kitabın üniversitelerimizin PDR programındaki öğrencilere ve alanda uygulayıcı olarak çalışan psikolojik danışmanlara yararlı bir kaynak olacağı düşünülmektedir.


ISBN: 9789758792719

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2018
Baskı Yeri: Ankara


Sayfa Sayısı: 320

Ebat: 16x24

| pelin, 26.4.2018 09:00:46

Mükemmel hızlı teslimat. 1 gün içinde elime ulaştı. Eser tüm okul Psikolojik danışmanların iş yaşamında öğrencilere yönelik kullanabileceği şahane bir kitaptır şiddetle tavsiye ederim..


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,