Pegem.Net../resim/urun/266861_B.jpg
2019 YENİ İnfaz Ve Koruma Memuru Mülakatı

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Next Kariyer Yayınları

19,20 % 20 indirim
24,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


2019 İnfaz Ve Koruma Memuru Mülakatı NLK Yayınları
Kıymetli Arkadaşlar, mülakat sınavları doğası gereği spontane gelişebilen ve öngörülebilmesi güç bir sınav formatına sahiptir. Beklenmedik sorularla karşlılaşılma olasılığının pekala mümkün olduğu, standardı kendine özel olan bir ölçüm şeklidir. İnişli-çıkışlı, esprili-sert, akıcı-durağan vs. süreçlerin iç içe yaşandığı ve sizin tarafınızdan oluşabilecek bu kriz durumlarının yönetilmesini gerektiren önemli anlar içerir. Türkiye’de en fazla mülakat kitabına sahip olan, bu alanda uzman hoca çalıştıran tek yayınevi olarak; size kitap ortasından şöyle yapın böyle yapın gibi telkin ve tavsiyelerde bulunmuyoruz. Peki ne yapıyoruz? Tam olarak o anı beraber yaşıyoruz; normalde 3-5 dakika olan ama yaşayanlar için daha uzun gelen süreci gözünüzün önüne getiriyoruz… Devamında yaşanabilecek kriz anlarını sıralıyoruz; bu kısımda kişilik yapınıza uygun cevaplar sunuyoruz… Sınavınıza girmeden beden dilinizi ve sözel ifadenizi hangi durumda ne şekilde kullanmanızı açık ve net bir şekilde paylaşıyoruz. Eğer bu paylaşıma rağmen kafanızda sorularınız var ise, Ankara’da iseniz bize uğrayarak; telefonla; smsle; whatsAppla; facebooktan bize istediğinizi sorabiliyorsunuz…
Sınavı iki aşamalı düşünün; bir, sorulan sorulara cevap vermeniz; iki, ortamdaki sözel iletişimi (sohbeti) çevirmeniz… İlki ile ilgili eski yıllarda sorulan tüm soruları sizin için cevapladık. Çıkmamış ama çıkabilir/sorulabilir mantığından eksiksiz bir soru havuzunu bir araya getirdik. Sonuç olarak 4000’e yakın güncel soruyla (bu alanda 1000-1500 soruyu geçen bir çalışma görmedik) bu işe son noktayı koyduk. Gereksiz soruları değil sadece sınav yönergesinde olan alanları kusursuz ve güncel olarak sizinle buluşturduk.
Son olarak meslekle ilgili özlük hakları, zorluk düzeyi, yükselme imkanları, başka bir unvana geçiş yapılabilirliği, Adalet Bakanlığının (CTE özelinde) mesleğe dair ne gibi çalışmaları olduğunu, eğitim sürecini, tayin durumlarını (mahkeme kararlarını da inceleyerek) vb. soru ve sorunlarınızı da cevapladık.
Gönülden Başarı Dileklerimizle…

ISBN: 9786056859601

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Temmuz 2019
Baskı Yeri: Türkiye/İstanbul

Sayfa Sayısı: 288

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz