../resim/urun/2820_B.jpg
Çocuk Edebiyatı

Editör(ler): Ömer YılarLokman Turan
Yazar(lar): Ömer YılarAbdullah ŞahinAli Fuat ArıcıAyşegül CelepoğluHalit DursunoğluHıfzı TozKelime ErdalLokman TuranRuhi KaraYasin Kılıç
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

23,80 % 15 indirim
28,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


çocuk deyince akla ilk gelenler oyun, hayal ve meraktır. Geleceğin emin ellere taşınması, çocukların bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ve bunlardan hareket ederek yol alan bir eğitim sürecine bağlıdır. Eğitimde en etkili araçlardan birisi de edebiyattır. çocuk edebiyatı, edebiyatın çocuğa göre olanıdır. çocuğu eğitirken, onları onların severek, isteyerek ve zevk alarak çocuk edebiyatından nasiplenmesini sağlamak, her anne babanın ve eğitimcinin dikkat etmesi gereken önemli bir görevdir. Oyun, hayal ve merak duygularının tatminini çocuk edebiyatı bağlamında ele alan bir yaklaşımla, farklı üniversitelerden akademisyenlerin katılımıyla hazırlanan bu kitap, genelde, anne, baba ve eğitimciler için bir başvuru, özelde ise eğitim fakültelerinin okul öncesi, Türkçe öğretmenliği, sınıf öğretmenliği ve sosyal bilgiler öğretmenliği alanlarına ders kitabı olarak hazırlanmıştır.


ISBN: 9789944919630

Baskı Sayısı: 5. Baskı

Basım Tarihi: Mart 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 268

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,