../resim/eResim/487479.jpg
Türkçe Öğretimi

Editör(ler):
Yazar(lar): Firdevs Güneş
Yayınevi: Eğiten Kitap

36,00 % 20 indirim
45,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Geçmişten günümüze ve günümüzden geleceğe bırakılan ve bırakacağımız mirasımız toplumun sağlıklı iletişim sağlaması için araç olarak kullandığımız dilimiz Türkçedir. Yapılan ulusal ve uluslararası araştırmalarda görülmektedir ki konuştuğu dile hakim olamayan bireylerin akademik olarak başarıları düşüktür. Konuştuğumuz dile hakim olmak nedir? Dil dört temel beceriden oluşmaktadır. Bunlar dinleme, konuşma, okuma ve yazmadır. Dinleme ve okuma anlama süreciyle anlamlılık ve etkililik kazanmaktadır. Konuşma ve yazma ise anlatma görevini üstlenmektedir. Anlatma eylemi doğru kurgulanan mesajlarla etkili olabilecektir.

İlkokulda Türkçe Öğretimi kitabında, dil öğretim yaklaşımları, ilkokul çağı çocuklarında dil gelişimi, ilkokulda dinleme eğitimi, ilkokulda konuşma eğitimi, ilkokulda okuma eğitimi, ilkokulda yazma eğitimi, özel gereksinimi olan çocuklarda dil ve iletişim becerileri ve iki dillilere Türkçe öğretimi bölümlerine yer verilmiştir. Bölümlerde konulara yönelik teorik bilgiler, öğrenmeye yönelik etkinlikler, ilgili becerinin ölçme ve değerlendirmesinin nasıl yapılması gerektiğine yönelik teorik bilgi ve etkinlik örnekleri verilmiştir.


ISBN: 9786052234907

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2018
Sayfa Sayısı: 318

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,