Pegem.Net../resim/eResim/184941.jpg
Özgür Zihinlere Doğru

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Halil Kırık 
Yayınevi: Karahan Kitabevi

11,40 % 24 indirim
15,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


" Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, ne kadar çok bilimsel keşif yapılırsa yapılsın tüm zamanlarda geçerliliğini koruyacak olan en zorlu ve en gerekli olan keşif insanın kendisini keşfetmesidir..."
- Halil Kırık

" Hayattan alamadığımız birçok şey aslında kendimize veremediklerimizdir" diyerek yazar insanın kendi kendine tekrar ettiği olumsuz cümlelerin hayatına getirdiklerini ve insandan alıp götürdüğü enerjiyi güncel yaşam deneyimleriyle örneklendirerek oldukça etkileyici bir şekilde sunuyor.

Mutlu zamanlar arayışında olan insanın, nasıl da tüm zamanlarının birbirinin aynı hale geldiğini, iyi insan olmak için verilen çabanın aslında insanın kendisi olması gerektiğini anlamasından geçtiğini ve öz"ü anlamanın evrenle bütünleşmek olduğunu ilginç ve bir o kadar da hayatın içinden örneklerle, şaşırtıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Modern yaşamda hayatın her alanında yaşanan değişimlerin insanı nasıl etkilediğini hayatın farklı kesitlerinden örnekler sunarak modern yaşamın tuzaklarına dikkati çeken yazar, okuyucunun o güne kadar yaşadığı ama farkında olmadığı gerçeklikleri bazen içsel bir yolculuğa çıkarak, bazen de tam hayatın içine alarak hoş, gülümseten, ne kadar haklı dedirten cümlelere dönüştürmeyi sağlıyor.

" Öğrenmek insanın yeniden kendisini inşa etmesidir. Bazen yalnızlık gerekir, çoğalmak için kendinde! " diyen çağdaş yazarın bu kitabını okuyup, daha öğreneceklerimizin olduğuna ben inandım ve tavsiye ediyorum okuyun hak vereceksiniz.....

- Doç. Dr. Filiz Yurtal
Çukurova Üniv. Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi


ISBN: 9786054454631

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2012
Baskı Yeri: Türkiye/Adana

Sayfa Sayısı: 201

Ebat: 14x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Avcunuzdaki Kelebek
204 adet satıldı
11,67

2
Kapsamlı Gelişimsel Rehberlik Programı

3
Gerçekten Beni Duyuyor musun ?

4
Savaşçı
96 adet satıldı
31,25

5
Mış Gibi Yaşamlar
81 adet satıldı
26,04

6
İçimizdeki Biz
57 adet satıldı
20,83

7
İnsan İsterse 1
23 adet satıldı
10,42

8
Stres Altında Ezilmeden Öğrenmede ve Sınavlarda Üstün Başarı

9
Olumlu Sözcükler Etkili Sonuçlar

10
Dev Adımlar
9 adet satıldı
20,80