../resim/eResim/198177.jpg
Tutkulu Aşklar

Editör(ler):
Yazar(lar): Jeane Westin
Yayınevi: Mavi Ağaç Yayınları

31,50 % 30 indirim
45,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


"Hayatım Boyunca Senin Oldum... Son Nefesimde de Senin Olacağım..."

İngiltere'nin İspanyol Armadası karşısında aldığı donanma galibiyetinin kutlandığı bu en büyük zafer gecesinde, Kraliçe I.Elizabeth en ızdıraplı kaybını yaşamış, hayatı boyunca yanından ayrılmayan arkadaşı ve sevgilisi, Leicester Kontu Robert Dudley ölmüştü. Kraliçe, kederiyle başa çıkmak için Dudley'nin kendisine yazdığı son mektubu alarak kendini günlerce odasına kilitledi. Ta ki kraliçelik görevini yerine getirmek üzere zorla ayağa kalkarak, yeniden son Tudor hanedanlığının başına geçene dek...

Çocukken birlikte oyun oynarken yetişkin olduklarında coşkulu aşıklara dönüşüp, otuz yıl bouynca birbirinin hayatının merkezinde yer aldılar. Herhangi bir erkeği seçmenin tehlikeli olduğunu çok iyi bilen zeki Bakire Kraliçe Elizabeth, "Tatlı Robin"inin en büyük dileğini asla yerine getiremedi: evlilik. Fakat buna rağmen kontun yanından ayırlmaması hususunda ısrarcı davranıyordu. Elizabeth sahiplenici ve kıskanç olmasına rağmen, kont ile aralarındaki aşk tüm kavgalara, kontun başka kadınlarla yaptığı iki felaket evliliğe, kraliçenin bitmek bilmeyen cilveleşmelerine ve yabancı prenslerle siyasi entrikalarına direnmeyi başarmıştı.

Tutkulu Aşklar bu büyük aşkın, özellikle de Elizabeth ve Dudley'nin birlikte geçirdiği son üç yılın hikayesini anlatıyor... Hükümdarlığının en tehlikeli döneminde, kraliçe ile kontun beslediği tutku, aralarında geçenlerin ve yaşanmadan kalan tüm beklentilerin acı tatlı yansımalarıyla harmanlanıyor.


ISBN: 9789759963415

Baskı Sayısı: 2. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2014
Baskı Yeri: Türkiye/İstanbul

Sayfa Sayısı: 376

Ebat: 13,5x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Adınla Çağır Beni
7 adet satıldı
22,80

2
Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm

3
Hep Sevgili Kalalım
7 adet satıldı
11,25

4
Eylül
6 adet satıldı
21,70

5
Küçük Kırmızı Aşk Kitabı - Cep Boy

6
Cariye
4 adet satıldı
7,68

7
Elveda Sevgilim
3 adet satıldı
6,02

8
Aşka Uyanmak
2 adet satıldı
21,13

9
Gönderilmeyen Aşk
1 adet satıldı
15,37

10
Cesur Teklif
1 adet satıldı
24,48


ETİKETLER
,