../resim/eResim/409381.jpg
Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961

Editör(ler):
Yazar(lar): Levon Panos Dabağyan
Yayınevi: Yedirenk Kitapları

39,44 % 32 indirim
58,00

Sepete At
Yaklaşık 10 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap öncelikle ''Ermeni Örgütleri''nin işine gelmez. Çünkü; Ermeni Milleti'nin ''Milli varlığını'' doğrudan ''Türk Milletine'' medyunolduğunu hemen her Türk-Ermenisi ve Dünya Ermenileri okuyabilme fırsatını bulacaklar. Görecekler ki Ermeni Milletine ''Haçlı Milletler'' değil, bizzat İslam Türk Milleti hemen her şekilde imkan tanımış ve ona sahip çıkmıştır. İşte bu durum; dün olduğu gibi, günümüzde de aynı senaryoları sahneleyen ''Dünya Emperyalist Devletleri''ni de ziyade rahatsız edecektir.

Dolayısıyla Müslüman camiadan da aleyhte çatlak sesler çıkacak ve ''Nüfus cüzdanı'nda '' Müslüman'' yazmasından gayrı, ne müslümanlıkla ve ne de Türklükle hiçbir bağı olmayan bir takım emperyalist uşaklar da aynı menfi propagandalara girişeceklerdir.

Ancak, bütün bunlar hiçbir surette bizleri etkileyemeyecektir. Zira, bizler Aziz vatanımız Türkiye'ye mideden bağlı değiliz. Bizim Şiarımız; ''Vatanımız Türkiye'nin Milli menfaatleri aşkına''icab ederse, şehit olabilmektedir.

Binaenaleyh, hemen hiçbir güç veya kuvvet bizleri durduramayacaktır. Değerli okuyucularımızın ellerine almış oldukları bu naciz eserde; Ermeni Milleti; mitolojisinden, günümüze ''hemen her yönü ile ele alınmış ve birinci derecede kaynakların ışığında hemen hiçbir yönüne şu veya bu şekilde ''şahsi fikir'' katmadan aynen sunulmuştur.

Siyasilerimizin ve bir takım basın ve TV'lerin kendi istedikleri gibi göstermeye çalıştıklarından, adeta bir öcü durumuna getirilmiş olan ''Türkiye Ermenileri''ninasıl çehrelerini günümüz insanı bu eserde görülebilecek, şu veya bu inanç uğruna ne yaman yanlışlar meydana getirildiğini açıklıkla görüp, ona göre değerlendirecektir.''

- Levon Panos Dabağyan


ISBN: 9786053261797

Baskı Sayısı: 10. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2017
Baskı Yeri: Türkiye/İstanbul

Sayfa Sayısı: 736

Ebat: 14x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Fransız Arşiv Belgelerinde Yakın Doğu’da Ermeni Sorunu

2
Modern Türkiye Anatomisi
80 adet satıldı
17,82

3
Sessiz Bahar
47 adet satıldı
32,80

4
Fransız Diplomatik Belgelerinde Ağrı İsyanı(1926-1930)

5
Tarihin İzinde
16 adet satıldı
23,10

6
Sumerlilerde Tufan Tufan’da Türkler

7
Osmanlı’da Modern Öğretim, Strateji, Yöntem ve Teknikleri

8
Son Truvalılar
7 adet satıldı
28,00

9
Köken
7 adet satıldı
32,20

10
Kâşgarlı Mahmut
3 adet satıldı
17,04


ETİKETLER
,