../resim/eResim/198726.jpg
30 Günde Gerilla Pazarlama

Editör(ler):
Yazar(lar): Jay Conrad Levinson
Yayınevi: MediaCat Kitapları

20,95 % 27 indirim
28,70

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Etkisi kanıtlanmış tüm taktikler 30 günlük bir planda Maksimum kâr ve müşteri artışı için bir rehber İşinizi bir sonraki adıma hızla taşıyacak bir harekât planı “30 günde Gerilla Pazarlama“da, Jay Conrad Levinson ve Al Lautenslager, tüm zamanların en iyi satan pazarlama serisi Gerilla Pazarlama’yı özetleyerek, en güncel gerilla taktiklerinin yer aldığı dinamik bir pakette topladı. Amacınız, bütünsel pazarlama planı geliştirmek ya da belli bir bileşeni ilerletmeye odaklanmak olabilir, her iki şekilde de bu tam aradığınız kitap!

Organizasyonunuzu en kısa zamanda daha pazarlanabilir hale getirmek ve onu kullanıcı dostu yapmak mı istiyorsunuz? İşe bu kitabı okuyarak ve kitabın içerdiği kavramları günlük hayatınıza uygulayarak başlayın. Bu size hız kazandıracak ve en etkili yolu seçmenizde size rehberlik edecek. Üstelik, tüm bunlar sadece 30 gün içinde olacak. Dr. Stephen R. Covey, Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ve 8. Alışkanlık: Bütünlüğe Doğru’nun yazarı Bu kitapla geçireceğiniz 30 gün, bu seneki en kârlı faaliyetlerinizden biri olabilir Jack Canfield, Tavuk Suyuna Çorba ve The Success Principles’in yazarı Sadece Levinson ve Lautenslager, 30 günde pazarlama faaliyetinizi onarma sözü verebilir. Bu kitabı alarak, şirketinizi 30 günde hareket getirmek fazla zekâ gerektirmiyor.

Guy Kawasaki, The Art of Start’ın yazarı, Garage Technology Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Jay Conrad Levinson, tüm zamanların en iyi saman pazarlama serisi “Gerilla Pazarlama“nın ve işle ilgili 29 kitabın yazarı. Kitapları dünya çapında 14 milyon kopyadan fazla sattı ve 39 dile çevrildi.

Al Lautenslager ödülü bir pazarlama/halkla ilişkiler danışmanı ve sözcüsü Sertifikalı bir Gerilla Marketing koçu ve ayrıca iki iş sahibi: Market for Profits ve The Ink Well.


ISBN: 9789944383158

Baskı Sayısı: . Baskı

Basım Tarihi: Ocak 1900
Sayfa Sayısı: 300

Ebat: 13,5x20


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Dikkat Vücudunuz Konuşuyor
211 adet satıldı
25,60

2
İş Yaşamında 100 Kanguru - Sistem Liderliği

3
Yönetimde Çağdaş Yaklaşımlar

4
İş Başında Duygusal Zeka
28 adet satıldı
30,00

5
Bir İnsan Kaynakları Masalı

6
Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği

7
Yeni Liderler
7 adet satıldı
24,75

8
Önemli İşlere Öncelik
7 adet satıldı
24,00

9
Girişimci ve Girişimcilik
4 adet satıldı
40,80

10
Önce Bütün Kuralları Yıkın


ETİKETLER
,