Pegem.Net../resim/urun/372385_B.jpg
New Cloze Tests

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Özgür PERÇİN 
Yayınevi: Hacettepe Yayınevi

10,00 % 0 indirim
10,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


  Bu yeni revize kitap  YDS-LYS ve benzeri sınavlara hazırlanmak öğrenciler için öncelikle hazırlanmıştır. Ama kitap tüm İngilizce öğrenenlerin gramer, kelime bilgisi ve okuma becerisi zenginleştirmek için yardımcı olacaktır. Kitabın bu yeni sürümü daha metinler ve konu ile zenginleştirildi.
 
     Kitap 500 metinleri ve 2500 sorudan oluşmaktadır. Buna ek olarak, 123  metin önceki YDS , KPDS , ÜDS , KPSS , LYS ve MEB SINAVLARI örnekler olarak 515 soru vardır. Tüm İngilizce düzeylerine olan pasajlar, okuma ve soruları yanıtlarken ise İngilizce öğrenenler yeni şeyler öğrenmek yapacak çeşitli konularda, üzeresiniz.
 
     Yabancı dil sınavlarında soruları ile öğrenme ve anlaşma başarının yolu mümkün olduğunca pratik etmektir. Bu kitap oluşur testleri cloze ilgili soru sayısı bakımından eşsizdir. Ben kitabın kullanıcıların boşluk doldurma testleri hakkında daha fazla uygulamaya ve aldıkları sınavlarda başarılı olacak bir fırsat olacağına inanıyorum.

ISBN: 9786054460014

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2013
Sayfa Sayısı: 312

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz