Pegem.Net../resim/eResim/220404.jpg
15 Günde Dahi Beyin’e Nasıl Sahip Olursunuz?

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Daniel G. Amen 
Yayınevi: Pegasus Yayınları

22,15 % 20 indirim
27,69

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


“Bu kitap mükemmeldir. Okuyucuya kişinin kendisinde yapabileceği büyük değişiklikleri anlatmaktadır. Eğer bu değişiklikleri gerçekleştirirseniz, mutlu ve sağlıklı bir beyne sahip olursunuz.”
Bill Cosby

“Daniel Amen’in her kitabı başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel bilgilerle doludur. Ayrıca beyin konusunda yazılmış genel bilgilerin bir çatı altında toplanması bir bütün olarak beynin nasıl çalıştığını ve daha sağlıklı bir beyne sahip olabilmek için neler yapılması gerektiğini ortaya koymaktadır. Son derece faydalı ve okuması kolay bir kitap.”
Dr. Edward Hallowell

“Bu yapıt uzun zamandır beklenen bir sentez kitaptır. Kendisini geliştirmek isteyen herkese bu kitabı okumasını şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle anne babalar için mutlaka okunması gereken bir yapıt. Bu kitap sağlıklı çocuklar yetiştirmek isteyen ebeveynler için çok önemli bir kaynak.”
Michael Gurian

“Bizim paylaşmak zorunda olduğumuz en önemli armağan bilgidir. Dr. Amen bu kitabında dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlayacak büyük bir dahi beyin yaratmanın sırlarını vermektedir.”
Dharma Singh Khalsa

“Dr. Amen zihinsel gelişim disiplinleri konusunda önde gelen bir uzmandır. Beyin fonksiyonları ile insan deneyimi arasındaki ilişkiyi anlamak yeni bir çağa daha iyi bir topluluk olarak girmek anlamına gelmektedir.”
Dr. Bart Main

“Bu kitap sizin beyninizin potansiyelini en üst derecede kullanmanıza yardımcı olacak kanıtlanmış bilgileri içermektedir. Dr. Amen yalnızca yetenekli ve başarılı bir doktor değil, aynı zamanda her bir hastasının kapasitesini en üst derecede kullanarak yaşamasını sağlayan bir akademisyendir. Bu değişim ve dönüşüm yolculuğuna yardımcı olması için aile üyelerine ve arkadaşlarınıza bu kitaptan birer tane hediye etmek onlar için en faydalı armağan olacaktır.”
Earl R. Henslin

“Dr. Amen bir kez daha çok sayıda kaynaktan önemli bilgileri toplamış ve kendine özgü tarzıyla bir onları bir potada eritmiştir. Bu yöntem klinik sorumlularına ve genel insanlara yeni bir değerlendirme ışığı olacaktır. Kitapta beyin kimyası, diyet, alıştırmalar ve sağlıklı yaşam ilkeleri çok doğru bir kombinasyonla birleştirmiştir.”
Dr. Marks Kosins


ISBN: 9786054263103

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2012
Sayfa Sayısı: 450

Ebat: 10,5x17


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Avcunuzdaki Kelebek
205 adet satıldı
12,60

2
Kapsamlı Gelişimsel Rehberlik Programı

3
Gerçekten Beni Duyuyor musun ?

4
Savaşçı
96 adet satıldı
31,50

5
Mış Gibi Yaşamlar
82 adet satıldı
26,25

6
İçimizdeki Biz
58 adet satıldı
20,83

7
İnsan İsterse 1
23 adet satıldı
10,42

8
Stres Altında Ezilmeden Öğrenmede ve Sınavlarda Üstün Başarı

9
Olumlu Sözcükler Etkili Sonuçlar

10
Dev Adımlar
9 adet satıldı
20,80