Pegem.Net../resim/urun/383866_B.jpg
Banka Sınavları Hukuk Konu Anlatımı Kitabı

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: KR Akademi

18,43 % 45 indirim
33,50

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


HANGİ SINAVLAR İÇİN HAZIRLANDI:
 
Ziraat Bankası, Halkbank, Ziraat Katılım, İş Bankası ve Vakıfbank Servis Görevlisi ve Uzman Yardımcılığı Sınavları İktisat Konularını kısa sürede öğrenebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.
 
 
 
BANKA SINAVINA GİREN HERKESİN ANLAYACAĞI KONU ANLATIMI:
 
Hukukta banka sınavlarında sorumlu olduğunuz tüm alanlar 6 akademisyen hocamızın kaleminde 374 sayfada özetlenirken herkesin anlayabileceği ve geçmiş banka sınavları soru dağılımı ve soru tarzına göz önüne alındı.
 
Banka Hukuk konu anlatımında KPSS A Grubu alan veya akademik bir anlatım değil mümkün olduğunca kısa sürede çıkabilecek soruları çözebileceğiniz bilgilerverildi. Çıkmış sorulara göre hazırladığımız örneklerle konular somutlaştırıldı.
 
İkltisat, Hukuk, Muhasebe, Maliye farklı kitaplara ayrılarak kalın, anlaşılmaz ve ağır dilli bir kitaptan kaçınılmıştır. KR Banka kitaplarında sade anlaşılır, tablo, grafik ve örnek sorularla somutlaştırılmış herkesin anlayabileceği akıcı bir yayın hazırlanmıştır.
 
* Ziraat, Halkbank, Ziraat Katılım Sınavlarında şimdiye kadar sorulan tüm konular kısa sürede bitirebileceğiniz şekilde eksiksiz olarak anlatıldı.
 
* Sıkıcı Zor bir anlatımdan uzak duruldu. Tablolar, şemalar, açıklama kutularıyla, çıkmış soru örnekleriyle sıkılmadan rahatlıkla anlayabileceğiniz şekilde bir dil kullanıldı.
 
* Hocanın Kaleminden ve Uyarı bölümleriyle sınavda özellikle çıkabilecek konular ve zorlanabileceğiniz yerlerde extra açıklamalarla bilgiler pekiştirilmiştir.
 
* Bu Kitapta çok kısa sürede Banka Sınavlarında İktisatta çalışmanız gereken tüm konulara eksiksiz olarak hazırlanmanız sağlanmıştır.
 
 
 
KİTAPTA HANGİ BAŞLIKLAR VAR
 
HUKUK BAŞLANGICI
 
ANAYASA HUKUKU
 
Yasama
 
Yürütme
 
Yargı
 
İDARE HUKUKU
 
CEZA HUKUKU
 
MEDENİ HUKUK
 
Kişiler Hukuku
 
Eşya Hukuku
 
Tapu Sicili
 
Mülkiyet
 
Sınırlı Ayni Haklar
 
Miras Hukuku
 
BORÇLAR HUKUKU
 
İCRA HUKUKU
 
İFLAS HUKUKU
 
İŞ HUKUKU

ISBN: 9786058250994

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Ocak 2019
Sayfa Sayısı: 374

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz