Pegem.Net../resim/eResim/500776.jpg
Doğum Sancısı

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Zeliyha Çınar 
Yayınevi: Cinius Yayınları

18,20 % 35 indirim
28,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Dünyanın neresinde ve ne zaman filizleneceğimizi bilemeyiz. Ürünün kalitesi tohum, toprak, güneş ışığı ve suyun birlikteliğinden oluştuğu gibi, insanın niteliği de kendi özünün yanında hayata adım attığı ailesi, arkadaşları, umut beslediği öğretmenleri ve içinde bulunduğu toplumun yapısından oluşur. Sonrasında şartları en iyi şekilde değerlendirmek artık kendisine kalmıştır.

Her insan kendi hayatına, istekleri doğrultusunda yön verebilmelidir. Her gemi dümendeki kaptanın bilgisi ve kararlılığı ile rotasını bulur. Başarı, inançla çıkılan zor ve keskin yolun sonuna sabırla ulaşmaktır. Kolay olmayan bu yolda karşılaşılan her zorluk yarının sorunlarını bugünden çözeceğimiz bir eğitim arenasıdır. Başarmak için bir başkasına değil sadece kendimize ihtiyacımız vardır. Nefes almak için birilerinin teşvikine ihtiyacımız yoktur. Kendi yeteneklerimizi keşfederek inançla çabalamak kendimize verebileceğimiz en değerli hediyedir.
Yaşam hiçbir canlıya sadece iyiyi veya sadece kötüyü armağan etmez. Belki de yaşamın en büyük tılsımı bu yönünde gizlidir. Hayatımızın en kötü anı olduğunu düşündüğümüz zamanlar belki de geleceğimiz için en kıymetli ödüllerdir. Yaşanan her olay tecrübelerimizi arttırmaktadır. Önemli olan ne yaşadığımız değil yaşadıklarımızdan ne kadar güçlü, kararlı ve becerikli çıkabildiğimizdir. Hayata daha kuvvetli ve daha sıkıca tutunabilmek için olumlular kadar olumsuz yaşanmışlıklara da ihtiyacımız vardır.
Bir uzman-eğitmen olan yazarın kendi yaşamından yola çıkarak kaleme aldığı kitabı okuyucusuna rehberlik etme amacını taşımaktadır. Sade ve anlaşılabilir bir dille, başta gençler olmak üzere her kesimi kucaklayan tarzı kitabı keyifle okumanızı ve düşünmenizi sağlayacaktır. Zeliyha Çınar, kitabı aracılığıyla her dokunduğu kişiye umut salacaktır.


ISBN: 9786057640963

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2019
Sayfa Sayısı: 257

Ebat: 11x18


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Çocuk Edebiyatı
33 adet satıldı
22,40

2
Prens
28 adet satıldı
6,65

3
Zaman dışı Yaşam
17 adet satıldı
5,60

4
Sisifos Söyleni
17 adet satıldı
13,30

5
Edebiyat ve Psikoloji
15 adet satıldı
40,80

6
Balım Kız Dalım Oğul
5 adet satıldı
16,50

7
Yaşadığım Gibi
2 adet satıldı
38,50

8
Kapıya Not Bıraktım
2 adet satıldı
13,89

9
Ancak Bir Benzerim Öldürebilir Beni

10
Amerika Dersleri
1 adet satıldı
7,77