../resim/eResim/459930.jpg
DHBT ve MBSTS Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Editör(ler):
Yazar(lar): Mustafa Çoban
Yayınevi: Serencam Yayınevi

76,38 % 25 indirim
101,85

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap DHBT – 1 ve DHBT – 1 alanındaki ders konularını tek kitapta birleştirerek sizi hem maddi hem de manevi külfetten kurtarmış olacak. Ayrıca kitaptaki soruların tamamı çözümlü olduğundan, yanlış yaptığınız sorular sizin için bir avantaja dönüşerek yanlışlarınızı fark etmenizi ve doğruyu öğrenmenizi sağlayacak.

Bu kitapta yer alan tüm sorular ÖSYM müfredatıyla %100 uyumlu olmakla birlikte ilahiyat ders kitaplarının ve ilmihal kitaplarının özeti mahiyetindedir. Bu soruları çözerek bir nevi ilahiyat ders kitaplarını ve ilmihal konularını çalışmadan özetlemiş olacaksınız. Yoruma dayalı soruları da içerisinde barındırdığı için yorum yapma gücünüzü geliştirerek sınavda daha fazla net yapmanıza ve yüksek bir puan almanıza vesile olacaktır inşallah.

Bildiğiniz üzere artık ÖSYM salt bilgiye dayalı sorular sormamaktadır. Bunun farkında olduğunuzdan dolayı yeni ve farklı sorular ile karşınıza çıktık. ÖSYM müfredatına uygun ve ÖSYM sorularına yakın soruları içinde barındıran bu kitabımız sınava hazırlık aşamasında en güzel yardımcınız olacaktır. Allah yar ve yardımcınız olsun.


ISBN: 9786059180818

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2018
Sayfa Sayısı: 736

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,