../resim/urun/390076_B.jpg
Toplam Kalite Yönetiminin Kamu Kesiminde Uygulanabilirliği

Editör(ler):
Yazar(lar): Ayhan Özkan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

23,80 % 15 indirim
28,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Değişim, yaşamımızın en önemli gerçeklerinden biridir. Canlılar değişmekte, cansızlar değişmekte, dünya değişmekte, evren sürekli değişime sahne olmaktadır. Son yıllarda iletişim teknolojisinde meydana gelen gelişmeler sonucunda televizyon, telefon, internet, ulaşım araçları gibi unsurlar dünyayı küçük bir mekan haline getirmiş, değişimi gözler önüne sermiş, insanların sosyal yaşamlarında da buna ayak uydurma zorunluluğunu ortaya koymuştur. Değişmeyenler, değişimi gelişme yönünde yakalayamayanlar, çürümeye, yok olmaya mahkumdurlar.
 
Değişim çağı olarak tarihe geçen bu yeni yüzyılda modern devletler, sorumluluk duygusu içinde her alanda ciddi çalışmalar yaparak kendilerini bu çağın gereklerine göre hazırlamışlar ve yarışı önde götürecek önlemleri almışlardır. Geri kalmış ülkeler ise ne yapacağını bilmemenin şaşkınlığı içinde, hiçbir konuda yeterli bir hazırlık yapmadan şaşkın ve perişan bir şekilde, adeta sürüklenerek değişim çağına adım atmışlardır. Görülen odur ki, bu değişim çağında uluslar ve devletler ya bir yol bulacaklar ya da yoldan çekileceklerdir.

ISBN: 9786052416129

Baskı Sayısı: 1

Basım Tarihi: Mart 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 192

Ebat: 13,5X21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz