../resim/urun/397158_B.jpg
Travma Psikolojik Danışmanlığı

Editör(ler): Firdevs Savi Çakar
Yazar(lar): Zöhre KayaSeda Donat Bacıoğlu Esra AsıcıHakan Sarıçamİhsan Çağatay Ulus Bahar Mete Otlu Figen AkçaFirdevs Savi ÇakarFikriye Eda Karaçul Serap ÖzdemirFatma KocaayanN. Büşra Akçabozan Kayabol F. Zehra Ünlü Kaynakçı Betül MeydanFatma Ebru İkiz Gözde ŞensoyEzgi GüvenGüldener AlbayrakÜmüt ArslanBahar Yeşil Örnek
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

45,05 % 15 indirim
53,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Ülkemizde psikolojik danışma alanında travma konusuna yeterince odaklanıldığını söyleyemeyiz. Nitekim bu konunun psikolojik danışman eğitimi programlarına da ders olarak yeni girdiği görülmektedir. Bu durum uluslararası düzeyde oldukça geniş bir literatürü olan bu konunun ülkemizdeki psikolojik danışman eğitiminde de önemli bir uzmanlık alanı olarak artık yer almaya başladığını göstermektedir. Bu kitap, travmanın karmaşık yapısını ve çok yönlü etkisini anlamada ve danışanların yaşadıkları en zor anlara tanıklık etmede psikolojik danışmanlara rehberlik etmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda travma ile çalışma yeterlikleri kazandırılması doğrultusunda psikolojik danışman adayları başta olmak üzere alanda çalışan uzmanlara ve araştırmacılara kaynak oluşturması açısından önemli bir boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır.


ISBN: 9786052418055

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Ağustos 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 584

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,