../resim/eResim/175937.jpg
Yoga Prana Vidya Biyoenerji Bilimi

Editör(ler):
Yazar(lar): Akif Manaf
Yayınevi: İnkılap Kitabevi

17,17 % 30 indirim
24,54

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Dünya tarihinde Prana Vidya konusunda ilk defa yazılmış tek örnek olma özelliğini taşıyan bu kitap, gerek teorik gerekse pratik yollarla kazanılabilen bilgileri bütün açıklığı ile aktararak okura doyurucu ve detaylı bilgiler takdim etmektedir.

Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf, Yoga teknikleri sayesinde insan enerji alanını negatif, işgalci, saldırgan enerjilerden korumayı ve geçmiş travmalar yüzünden oluşmuş hasarlardan arındırmayı öğretiyor.

Yoga tekniklerini uygulayarak hayatı anlamlı kılmanın yollarını sunan eser aynı zamanda gerçek benliğinizle bağlantı kurmanız, biyoenerjinizi daha verimli kullanmanız, bireysel kaderinizi pozitifleştirmeniz ve spiritüel evriminiz için eşsiz bir fırsat.

Biyoenerji ile ilgili bilgilerin tüm ilgilenenlere ulaşabilmesi amacıyla yalın ve anlaşılır bir üslupta hazırlanan bu eşsiz eser, meraklı okurlar için çok değerlidir. Çünkü insanı duyularla algıladığı gerçeklik düzeyinin ötesine götürecek temel prensiplere ilişkin uygulanabilir teknikler sunmaktadır. Bu teknikleri uygulayarak yaşantınızı çarpıcı biçimde değiştirebilir, kendinizi doğa ve evrenle daha uyumlu hale getirme yolunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Kitapta verilen biyoenerji işleyiş prensiplerinin idrak edilmesi okurun öncelikle kendisi ve sonrasında çevresinde daha sağlıklı ve dengeli bir zeminin oluşması hususunda önemli bir farkındalık yaratacaktır.

Yogaçarya Akif Manaf, teorik ve pratik bilgilerin senteziyle hazırladığı bu şaşırtıcı eserinde doğada ve canlılarda bulunan gizli enerjileri inceliyor. Biyoenerjiyi detaylı bir şekilde ele alan yazar, Prana olarak adlandırılan evrensel enerjinin olağanüstü harikalarını tanımlıyor.

Kitap, son derece pratik, problem çözücü yönelimi ile benzersizdir. Biyoenerji umulmadık biçimde incelenmiştir. Yazarın sunduğu bilgiler okurları enerjinin, Dünya gezegeninin, evrenin ve insan bilincinin daha süptil, daha ezoterik yönlerine götürüyor.

 


ISBN: 9789751027825

Baskı Sayısı: . Baskı

Basım Tarihi: Ocak 1900
Sayfa Sayısı: 448

Ebat: 13,5x20


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Yoga 1. Kitap: Surya’dan Patanjali’ye

2
Siddhartha’nın Beyni
4 adet satıldı
36,00

3
Meşgul İnsanlar İçin Meditasyon

4
Yoga Anatomisi
3 adet satıldı
40,60

5
Modern Yoganın Kadim Kökleri

6
Karakteri Değiştirmek
1 adet satıldı
19,44

7
Meditasyon
1 adet satıldı
11,25

8
Yoga Prana Vidya Biyoenerji Bilimi

9
Yoga - Çakra Enerji Merkezleri Bilimi

10
Hayatla Mücadeleden Yaşamaya Geçiş


ETİKETLER
,