Pegem.Net../resim/urun/408996_B.jpg
Akfon Hakimlik Soru Bankası

Editör(ler):
Yazar(lar): Soysal AygünOğuz S. TarhanNihal VurucuBerkay Cihan
Yayınevi: Akfon Yayınları

105,00 % 30 indirim
150,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kıymetli arkadaşlar,
Yaşamın her aşaması belli amaçları gerçekleştirmek için birtakım uğraş ve çabalarla geçer. Ülkemizde hukuk sınavlarına hazırlananların da bildiği üzere “ülkemizin on binlerce namuslu, çalışkan, fedakâr, bilgili avukatı, hâkimi ve savcısı vardır. Büyük Atatürk’ün dediği gibi, adalet mülkün, yani devletin temelidir. Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunmaz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de adalet savaşçılarının omuzları üzerinde durmaktadır.” Tüm uğraşı ve amacınızın bu olduğunu biliyor, görüyoruz. Uğraşı ve çabalarınızın işlevli olması, istediğiniz sonucu sağlaması ve yoğun bir çalışma için iyi hazırlanmış  kaynakların önemi ise açıktır. Öyle ki en iyiye ulaşmak isteyenler çalışmalarında hiçbir boşluk bırakmamaları gerektiğini kavradılar. Amaçlarının kapsamına giren her alanın bilgisini eksiksiz öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek bilincine ulaştılar. Bu bilince ulaşanlar için iyi hazırlanmış bir kaynağın önemi de tartışılmayacak bir gerçektir. Elinizdeki kaynak, bu gerçeğin ayrımında bir kurumca ve o kurumun uzmanlarınca hazırlandı.
ARTIVİZYON YAYINLARI HÂKİMLİK KAMU HUKUKU SORU BANKASI kitabı yukarıda vurgulanan gerçeklerin ışığında hazırlandı. Tam bir öğrenmenin, yüzeysel, kalıplaşmış, sığ bilgilerle gerçekleşemeyeceğinin ayrımında olunduğu için tamamı çözümlü 1500 çoktan seçmeli soru ile anlatılan derslerin pekiştirilmesi amaçlandı. Kitap, sınav sistemine uygun olarak 2019 dahil tüm Cumhurbaşkanlığı Kararnamelerini kapsamakta olup hâkimlik sınavlarına hazırlananlar için temel kaynaktır.
Elde edeceğiniz her başarının gücünüzü, azminizi biraz daha artırmasını dilerim.
Ankara, Eylül 2019

ISBN: 9786058037854

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 860

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz