../resim/eResim/517169.jpg
Türkiye'den ve Türkiye'ye Göçler ve Göçmenlerin İskanı 1923-1961

Editör(ler):
Yazar(lar): Cevat Geray
Yayınevi: Kalan Yayınları

14,00 % 30 indirim
20,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bilim insanı sayın Prof. Dr. Geray, üniversitelerin değişik fakültelerinde kent, kent planlaması, konut yöneltileri, kent- kır kooperatifçiliği, halk eğitimi ve kriz yönetimi gibi alanlarda lisans, yüksek lisans ve doktora dersleri vermenin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarında özellikle yerel yönetimlerde seminerler vermiştir.

Prof. Dr. Cevat Geray, ürettiği bilimsel makaleler ve yapıtları ile yaşamını bütünleştirmiş bir bilim insanıdır. Bu nedenle, Bilimsel yazılarda ve makalelerde en çok yollama yapılan bir araştırmacıdır. Sayın Geray öğretmenimiz, toplumunun ve tüm insanlığın yararına olan doğruları bilimsel ilkeler doğrultusunda savunması nedeniyle ulusal ve uluslararası kuruluşlardan bir çok ödül almış bir bilim insanıdır.

Farkındalık düzeyi çok yüksek bir bilim insanı olan öğretmenimiz Prof. Dr. Geray, dürüstlük ilkesinden ve akademik etik değerlerinden ödün vermeden, her türlü yeniliğe açık bir aydın sorumluluğu ile davranış gösterdiği için çevresinde çok sevilen bir insan olmuştur.

Dr. Hasan Hüseyin Doğan


ISBN: 9786054915194

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2019
Baskı Yeri: Türkiye/İstanbul

Sayfa Sayısı: 96

Ebat: 13,5x21


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,