../resim/eResim/313093.jpg
Fasikül & Fasikül YDS Çıkmış Sorular ve Çözümleri

Editör(ler):
Yazar(lar): Suat Gürcan
Yayınevi: İrem Yayıncılık

28,40 % 29 indirim
40,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sevgili YDS Adayları, Öncelikle YDS'ye hazırlanırken bizim hazırladığımız yayınları tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. On yılı aşkın bir süredir eski adıyla KPDS- ÜDS, yeni adıyla YDS alanında hazırladığımız çeşitli yayınlarla hedeflediğiniz puanlara ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız olumlu ve teşfik edici dönütler sayesinde çalışma ve üretme şevkimiz her geçen gün artmaktadır. Artık, hazırladığımız Uzaktan Eğitim sistemleri ile de YDS'ye hazırlıkta yanındayız. Türkiye'nin neresinde olursanız olun YDS'ye hazırlanırken Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz her an sizlerle olacak.

Amaca hizmet eden, açıklayıcı, net ve kafanızda soru işareti bırakmayacak eğitim videoları sayesinde evinizde YDS kursu alacaksınız. Diğer yandan da okuduğunuzu anlama beceriniz ile kelime bilginizi arttıracak verimli çalışmalar yapabileceksiniz.


ISBN: 9786054775033

Baskı Sayısı: 26. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2014
Sayfa Sayısı: 790

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,