Pegem.Net../resim/urun/415923_B.jpg
Havayolu Pazarlamasına Giriş

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Ali Ceyhun Cam  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

18,75 % 25 indirim
25,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Geçtiğimiz yüzyılda akademi ve iş dünyasında yaşanılan gelişmeler bir bilim dalı olarak pazarlamada da değişiklikleri beraberinde getirmiştir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının sürekli değiştiği ve değişmeye devam edeceği rekabet koşullarında pazarlama literatürünün yeniden incelenmesinin vakti gelmiştir. Klasik pazarlama anlayışının yerini modern pazarlamaya bıraktığı bu değişim sürecinde; ürün ve hizmetler kalite ve özellik olarak birbirine daha çok benzemiş; işletmeler sunum, paketleme, mesaj, imaj, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi soyut değerlere yönelmişlerdir.
 
Havayolu bazında düşünüldüğünde ise çok sayıda rakibin homojen ürünleri sunduğu görülürken; işletmelerin fark yaratacak detaylara inmesi müşteri istek ve ihtiyaçlarını pazarlama açısından doğru okuyup yorumlamaya bağlıdır. Bugün havayolu işletmeleri geçmişte başarı sağlayan uygulamalardan uzaklaşıp, süreci kontrol edebilecekleri yeni değişkenlere odaklanmalı ve müşterileriyle güçlü ve yaratıcı iletişim kuracak bir marka yaratmalıdırlar.
 
Havayolu pazarlamasıyla uğraşan ve havayolu pazarlamasını düşünen herkese referans bir giriş kaynağı oluşturacak bu kitapta, Stephen Shaw ve Philip Kotler temelli yaklaşımlarla pazarlama literatürü havayolu sektörüne uyarlanarak sunulmuştur.

ISBN: 9786050370317

Baskı Sayısı: 1.baskı

Basım Tarihi: Ekim 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 134

Ebat: 16X23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz