../resim/urun/416721_B.jpg
Legalis Adli Hakimlik Soru Bankası

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Başkent Kariyer Yayınları

119,00 % 30 indirim
170,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Legalis Adli Hakimlik Soru Bankası Başkent Kariyer Yayınları
Hakimlik sınavlarına hazırlık sürecinde sorular üzerinde muhakeme yeteneğini, farklı soruların çözümlerini inceleyerek geliştirilebilirsiniz. Legalis Hakimlik Soru Bankası serisindeki soruları; kolaydan zora doğru, benzer soru tiplerini küçük farklarla art arda sıralayarak olası tüm soru biçimlerini vermeye ve soru çözerken konu öğrenmeyi olanaklı kılmaya çalıştık. Soru çözümlerinde, gerekli ön bilgileri yeri geldikçe ayrıntılarıyla açıkladık. Her bölümde, çözümlü testlerden önce, daha önce Hakimlik sınavında uygulanan sorular üzerinden dikkat edilmesi gereken noktaları vurguladık.
Bu kitabın öğreten Hakimlik soru bankası olma iddiası, testlerin çözümlerini yalnızca cevapladığınız soruların doğru veya yanlış olduklarını anlamak için bir cevap anahtarı olarak kullanmadığınız, doğru cevaplamış olduğunuz sorular dahil tüm çözümleri okuduğunuz taktirde, öğreten sayfalardan tam anlamıyla faydalandığınızda yerini bulacaktır.
Hakimlik sınavında hedefi on ikiden vurmanıza yardımcı olacak, Anayasa değişiklikleri tamamıyla ve güncel mevzuat hükümleri ile uyumlu çalışmamızın siz kıymetli Hakim adaylarına faydalı olması dileğiyle başarılar dileriz.

ISBN: 9786054875382

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2019
Sayfa Sayısı: 770

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,