../resim/urun/429616_B.jpg
Anıl Ulaş Girgin 2021 KPSS A Grubu DEMASO Maliye Özgün Soru Bankası 4. Baskı Anıl Ulaş Girgin

Editör(ler):
Yazar(lar): Anıl Ulaş Girgin
Yayınevi: Yazarın Kendisi

45,00 % 40 indirim
75,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Anıl Ulaş Girgin KPSS A Grubu DEMASO Maliye Özgün Soru Bankası 4. Baskı Anıl Ulaş Girgin
 
ÖNSÖZ
Uzun süren bir çalışmanın ürünü olan DEMASO maliye özgün soru bankasının dördüncü baskısında yeni sınav sistemine uygun ve 16 Ekim 2020 tarihinde yapılan değişiklikleri kapsayan sorular ile içerik zenginleştirildi. DEMASO özgün maliye soru bankası; Maliye Teorisi ve Kamu Ekonomisi, Kamu Harcamaları, Kamu Gelirleri, Devlet Borçlanması, Devlet Bütçesi, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi olmak üzere sekiz bölüm ve 1400 sorudan oluşmaktadır. KPSS, Sayıştay, İdari Yargı Hakimliği ve diğer kamu kurumu sınavlarına yardımcı bir kaynak olmasının yanında lisans eğitim alan üniversite öğrencilerinin bilgilerini tazeleyip, soru ve çözümleri kullanarak eksikliklerini gidermelerine yardımcı olacak zengin bir kaynak olması hedefi ile hazırlanmıştır.
 
Kitabın hazırlanma sürecinde gösterdikleri sabır ve anlayış için Huriye Girgin, Asil Canel Girgin ve Bahar Dönmez başta olmak üzere; kitabın gelişimi için görüş ve önerilerini benimle paylaşan Doç. Dr. Murat Batı, Murat Güzelli, Nihan Savaşkan, Bahar Dönmez, Mustafa ve Ebru Karadeniz’e; kitabın dizilişini yapan İsa Çam, kapak tasarımını yapan Berk Özdemir ve dağıtımı üstlenen İndeks Kitap’a ve özellikle Onur Özdemir`e en içten teşekkürlerimi sunarım.
Anıl Ulaş Girgin
"Dostluk, bir ekmeği böldüğünde büyük parçayı karşındakine verebilmektir. "demiştin Nurettin Girgin.
Ne mutlu bir ekmeği bölüp paylaşabilenlere!
Babamın aziz hatırasına …

ISBN: 9786058640924

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2021
Sayfa Sayısı: 412

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,