../resim/urun/452594_B.jpg
Eğitime Giriş

Editör(ler):
Yazar(lar): Gülay EkiciSoner Mehmet ÖzdemirSüleyman Nihat Şadİlke Evin GencelAdnan TaşgınKerim KarabacakMustafa GüçlüSavaş KaragözMenderes ÜnalDevrim Erginsoy OsmanoğluCoşkun ErdağCoşkun ErdağErsin ŞahinCoşkun ErdağZafer Ertürk
Yayınevi: Vizetek Yayıncılık

30,00 % 0 indirim
30,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, içeriğini en güncel, anlaşılır ve ilgi çekici şekilde ortaya koyan kapsamlı bir çalışmanın ürünüdür. 14 bolümden oluşan kitap farklı üniversitelerden alanında uzman akademisyenler tarafından titizlikle kaleme alınmıştır. Kitabın içeriği kavramsal boyutları ön plana çıkartan ilk bolümden başlayarak, küreselleşmenin etkisiyle birlikte değişen eğitim alanındaki konular ve 21.yüzyıl vurgusunun etkisiyle gündeme gelen güncel konulardaki gelişimin vurgulanmasıyla sonlandırılmaktadır. 
 
Bu kitap Lisans öğrencileri için bir DERS KİTABI, Alan uygulamacıları için bir YARDIMCI KİTAP, Yüksek Lisans /Doktora öğrencileri için bir KAYNAK KİTAP ve alanla ilgili herkes için temel bir BAŞVURU KİTABI olmaya adaydır.

ISBN: 9786057523266

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Basım Tarihi: Nisan 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 544

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,