../resim/urun/452895_B.jpg
Dijital Medya ve Öğrenme

Editör(ler): Abdullah KuzuElif Buğra Kuzu Demir
Yazar(lar): Elif Buğra Kuzu DemirKadir DemirÖzden Şahin İzmirliGüney HacıömeroğluAbdullah KalayFırat Sarsar Muhammet BerigelYılmaz Bahadır KurtoğluAli Kürşat ErümitSevgi Nur YılmazFaik Özgür KarataşSerkan İzmirliFatma Kübra ÇelenSüleyman Sadi SeferoğluEmre KaragözCem YıldızL. Özge GüneyBülent ÇavaşPınar ÇavaşBarış MercimekCansu ÇakaEyup YünkülAhmet Melih Güneş
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

25,50 % 15 indirim
30,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kitabın temel amacı, dijital medya ve sunduğu öğrenme fırsatlarını okuyucuya ulaştırmaktır. 2020 yılında, içinde bulunduğumuz günlerde yaşanan küresel bir pandemi ile birlikte Acil Uzaktan Öğretim (Emergeny Remote Teaching) kavramı hayatımıza girmiştir. Bu ani ve beklenmeyen kriz, tüm dünyada öğretimsel süreçlerin geçici de olsa alternatif kanallar üzerinden gerçekleştirilmesini zorunlu kılmıştır. Birçok kurumun bu noktada farklı uzaktan eğitim çözümlerini işe koştuğu görülmüştür. Hangi çözüm kullanılırsa kullanılsın, çevrim içi olarak gerçekleşen eğitimin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri, öğretim sürecinin dijital medya ve öğrenme konusuna hâkim eğitimciler tarafından tasarlanması ve yürütülmesidir. Bu amaçla kitabın hedef kitlesi öğretmen adayları, öğretmenler, araştırmacılar ve her alandan akademisyenler olarak belirlenmiştir. Bilgi grafikleri, tasarım odaklı düşünme, dijital hikaye, Web 2.0, oyunlaştırma, artırılmış gerçeklik, eşzamanlı çevrim içi ortamlar, bilişsel buradalık, sosyal öğrenme ağları, sosyal adalet, öğretimsel liderlik ve sınıf yönetimi konularının öğrenme ile ilişkisinin ele alındığı bu kitap 13 bölümden oluşmaktadır. Eğitimciler tarafından kaliteli öğretim materyalleri tasarlanırken göz önünde bulundurulması gereken konuları irdeleyen bu kitabın tüm okuyuculara faydalı olabilmesini diliyoruz.


ISBN: 9786257052962

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 252

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,