../resim/urun/475185_B.gif
Öğretim Teknolojileri

Editör(ler): Mehmet Arif Özerbaş
Yazar(lar): Mehmet Arif ÖzerbaşDemet Somuncuoğlu ÖzerbaşYücel KayabaşıElif TaşlıbeyazMurat ÇobanTürkan Karakuş Yılmaz Hüseyin ÇakırFaruk ÇakırEbru Turan GüntepeLevent ÇelikNazime TuncayŞenay Ozan LeymunAytaç Karakaş
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

34,00 % 15 indirim
40,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Yirmi birinci yüzyılın ilk çeyreğinin sonuna geldiğimiz ve yirmi ikinci yüzyılın planlarının yapılmaya başlanıldığı, salgın nedeniyle bütün dünyada örgün eğitim yerine uzaktan eğitime geçildiği bir ortamda, bilgi iletişim teknolojilerinin önemi artık tartışılmamakta, hatta herkesin kabul ettiği bu çağdaş güçten daha fazla yararlanma yolları aranmaktadır. Bu amaçla farklı ortamlarda ve farklı düzeylerde denemeler yapılmakta, elde edilen sonuçlar yeni uygulamaların kaynağını oluşturmaktadır. Teknolojideki gelişimlerin ve değişmelerin doğal olarak öğrenme-öğretme süreçlerine yansıdığı, grup öğretimden çok bireysel hatta farklılaştırılmış öğrenme boyutuna evrildiği görülmektedir. Öğrenme süreçlerindeki bu değişimin öğretmen yetiştirme boyutuna etkileri kaçınılmaz olmuştur. Geleceğin öğretmenlerinin teknolojideki gelişmeleri özümseyerek yetişmeleri gereği ortaya çıkmıştır. Geleceğin dünyasına geleceğin öğretmenlerini yetiştirmek üzere son derece kritik bir alan olarak Öğretim Teknolojileri ve alandaki yenilikler güncel kaynak materyal ihtiyacını ortaya koymuştur. Elinizdeki kitap bu ihtiyaca dönük özverili bir girişimin ürünüdür.


ISBN: 9786257880909

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 486

Ebat: 16x23.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz