../resim/urun/482951_B.jpg
Dr. Kemal Daşcıoğlu’na Vefa Kitabı

Editör(ler): Mithat AydınSüleyman İnan
Yazar(lar): Abdullah UğurAdnan AltunAhmet VurgunArife Figen ErsoyAyfer ÖzçelikBedri SarıcaBehset KaracaBülent TopuzCemal BayakDurmuş AkalınDurmuş Volkan KaraboğaErcan HaytoğluErhan YaylakFatma TorunFeryal Beykal OrhunFisun Bozkurt OurilaGülten YıldırımH. Aliyar DemirciHakan AygörenHakan KaragözHasan BabacanHayri Çaprazİbrahim SarıKenan ÇölgeçenKudret AykırıMehmet Ali ÜnalMehmet Hanifi DinçMehmet Yaşar ErtaşM. Metin TürktaşMithat AydınMurat OrhunMustafa BeyazıtMustafa DolmazNevzat ArtuçNurgül BozkurtNurullah SeyidoğluOsman CengizÖmür Yazıcı ÖzdemirÖzge TarhanRecep KöçSabri BecerikliSelahattin KaymakcıSüleyman İnanŞerif KutludağTurgut TokTurhan KaçarTülay AygörenTürkan ÇelikÜmmügülsüm SarıkayaYasemin AvcıYasemin BeyazıtYasin DoğanYaşar KorkmazYusuf KılıçYusuf Ziya BildiriciZafer GölenHafize Er Türküresin
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

Fiyatı belirlenmemiş. % 0 indirim
0,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kitabın tam metnini indirmek için TIKLAYINIZ!

Vefanın varlığı ve ölçüsünün ne olduğu bilinmez ama öğrenilmeyen bir duygu olduğu gerçektir. Vefa duymak kadar vefa duyulmak da erdemli insan olabilmenin bir ölçüsüdür. Daşcıoğlu, vefalı ve vefayı hak eden gerçek bir dost olarak yaşadı ve gönüllerde yaşayacak bir sevgi bıraktı. İşte bu çalışma içten, candan, gözü tok, mertçe yaşamının yirmi beş yılını bilim için harcayan Daşcıoğlu’na adanmış bilimsel çalışmaları içermektedir. Bu çalışmalar eğitim bilimlerinden dil ve edebiyata, sosyal bilimlerin farklı disiplinlerine uzanan geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Çalışmalar kendi alanlarına katkı yapacak yeni bilgiler içermektedir. Vefa Kitabı bu yönüyle Daşçıoğlu’nun bilimsel hayatın gelişimi için gösterdiği çabaya hizmet etmek amacındadır.


ISBN: 9786257228527

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Kasım 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 1059

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Yaşamın Ucuna Yolculuk
40 adet satıldı
11,36

2
Kalanlar
26 adet satıldı
7,10

3
Bir Dinazorun Anıları
21 adet satıldı
22,72

4
Babaya Mektup
13 adet satıldı
6,02

5
Mor Salkımlı Ev
10 adet satıldı
32,66

6
Sağlık Olsun!
4 adet satıldı
9,00

7
Zorla Evlendirilen Genç Kız

8
Sorumluluklar Ve Paylaşımlar Üzerine

9
Okuldan Uzakta
1 adet satıldı
15,84

10
Bir Bulut Kaynıyor
1 adet satıldı
21,30