../resim/eResim/622384.jpg
Ud Metodu 2

Editör(ler):
Yazar(lar): Ensar Tunç
Yayınevi: P Kitap Yayıncılık

79,99 % 28 indirim
111,11

Sepete At
Yaklaşık 15 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Klasik Türk Müziği’nin sevilen, perdesiz ve mızraplı enstrümanlarından udu öğrenmek isteyenler için hazırladığım Ud Metodu-2 Kitabı, ilk yayınımız Ud Metodu-1 kitabının devâmıdır.

Ud Metodu-1 kitabı; temel müzik bilgileri, Türk Müziğinde basit makamları, 2 zamanlı usûlden başlayarak 10 zamanlı usûllerinin tamâmını yazdığım etütler ve önemli eser örnekleriyle video uygulamalı olarak çalıştırmaktadır.

Ud Metodu-2 kitabımız teknik konularla udu daha renkli, duygulu icrâ edebilmeniz için yapmamız gereken yöntemler üzerinde durmakta, örnek çalışmalar sâyesinde bu teknikleri bire bir yapmanız, neyi nerde nasıl kullandığımı görmeniz neticesinde bunların sizlerde alışkanlık olması ve ellerinizde refleks hâline dönüşmesini hedeflemektedir. eknik çalışmalar dışında günümüzde bir kısmı kullanılan Şed (Göçürülmüş), Mürekkep (Bileşik) Makamlar detaylı anlatılmış, bu makamların her birine örnek eserler verilmiştir.

İlk kitabımızda olduğu gibi bu ikinci yayınımızda da bütün çalışmalar profesyonel videolar şeklinde tarafımdan özenle hazırlanmıştır. Bu sâyede görerek, duyarak, nota üzerinde çubuk gösterimiyle doğru, bilinçli çalışmanız esas alınmıştır. Kitaplarımızda yer alan bütün alıştırmaların videolarına www.udmetodu.com adresinden ulaşabilirsiniz.


ISBN: 9789752411272

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2020
Sayfa Sayısı: 216

Ebat: 21x29,7


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,