../resim/urun/494855_B.jpg
IPCEDU 2020 E-Kitabı

Editör(ler):
Yazar(lar): Vicdan AltınokYücel GelişliYeliz AbbakAli ÇetinErol KılıçEbru Külekçi AkyavuzMurat ÇakinNesrin Hark SöylemezBehçet OralHüseyin BilgiçAbdurrahman EkinciSümeyye Aydın GürlerNecati ÇobanoğluRuhan Karadağ YılmazEmir YeganehMurat TaşdanAslı YurttaşZiyaeddin Halid İpekSavaş KaragözHakkı YazıcıAbdurrahman ErtürkBegüm ÖzmusulTuğba Han ŞimşeklerAli BozkurtBerivan EkinciDerya EvranYahya AktuMücahit DilekmenFeysel TaşçıerMustafa GökMelisa ArıkNizamettin ErkekBünyamin AğaldayNihal DemirErtuğ CanOğuz GürbüztürkSevda Koç AkranMustafa TopuzEmine KahramanÖzlem KorayMehmet ÖzençAbdullah Faruk Kılıçİbrahim Uysalİlhan KoyuncuAlimu AbidanHıfzı DoğanMustafa KemerSoner PolatGül KurumÖzge ErdemliTuğba Güner DemirŞerife Nur KaraçelikÖzkan SapsağlamMuharrem GemcioğluAziz İlhanSerdal PoçanYusuf SözerHasan Yücel ErtemNadide YılmazElif Ertem AkbaşŞule Çeviker AyMuhammet TuncaYusuf KızıltaşEcevit BeklerRecep AbakanSerdal IşıktaşRamazan ErtürkGül Nihal KaragözCanan CengizHatice İnalSerap BüyükkıdıkFirdevs GüneşYıldız Yenen AvcıHüseyin Hüsnü BaharBurçin CoşkunFulya ZorluYusuf ZorluEsef Hakan ToytokMehmet Doğan
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

Fiyatı belirlenmemiş. % 0 indirim
0,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık Sipariş günü kargoya verilir. (16.00'dan sonra verilen sipariş ertesi gün kargolanır)
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Uluslararası Pegem Eğitim Kongresi`nde (IPCEDU-2020) 654 adet bildiri sunulmuş, IPCEDU -E kitabında yer alabilmek için bu bildirilerden 105’i için başvuru yapılmıştır. Bu başvurular hakemler ve alan editörleri tarafından incelenmiş ve 50`si nin kitap bölümü olarak yayımlanmasına karar verilmiştir.

Kitaba ait DOI numarası künye kısmında verilmiştir. Değerli araştırmacıların bu DOI numaralarını kullanarak kaynakçalarını kolaylıkla oluşturabilmelerine olanak sağlanmıştır.


ISBN: 9786257228619

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 709


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz