Pegem.Net../resim/urun/496152200.jpg
İngilizce Deneme Sınavları

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Metin Kurtar 
Yayınevi: Pelikan Yayınevi

25,92 % 40 indirim
43,20

Sepete At
3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 5 ' dir. 50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Kapıda ödeme siparişlerinde; Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.üDS / KPDS / YDS / TOEFL ve benzeri İngilizce sınavlara hazırlık alanında 10 yılı aşkın birikimim, ülke genelinde ve il çapında yapmış olduğum derecelerden aldığım cesaret ve YDS sonucunda sayısı yüzü geçen öğrencimin üniversitelerin dil bölümlerini kazanmalarında elde etmiş olduğum başarı ve deneyimlerimi daha da ileriye taşıma azim ve dileğimin sonucunda yayınlanmış olan “JUMP INTO SUCCESS at YDS / üDS / KPDS / KPSS / TOEFL and Proficiency Exams” adlı ilk kitabım gibi “İNGİLİZCE DENEME SINAVLARI ve Destek Testleri” adlı bu kitabım da uzun, titiz ve yorucu bir çalışma ve tecrübenin ürünü olarak ortaya çıkmış olup; üDS, KPDS, KPSS ve YDS sınavlarında adaylara kesin başarı sağlamayı hedeflemiştir. üç bölümden oluşan bu kitabın ilk iki bölümünde 40’ar soruluk mini deneme sınavları, üçüncü bölümde ise destek testleri bulunmaktadır. (Bakınız "Niçin Mini Deneme?" - sayfa xvii)

Birinci bölümde yer alan ve 501’i özgün toplam 600 sorudan oluşan 15 adet mini deneme sınavı genel olarak hazırlanmış olup; üDS, KPDS, KPSS ya da YDS şeklinde ayrılmamış, adı geçen tüm sınavlar için temel oluşturacak nitelikte olmasına dikkat edilmiştir.

İkinci bölüm; geçmiş yıllardaki sınavlarda çıkmış olan üDS ve KPDS sorularının seçkin örneklerinin harmanlanması ile oluşturulmuş ve geçmiş sınavlar hakkında öğrenciye ışık tutması amaçlanmıştır. önceki yıllarda çıkmış olan sorular, hazırlayanların bakış açılarına ve adaylardan beklenilenlere dair ipucu verebileceğinden dolayı bu soruların çözülmesi ve özümsenmesi gerekmektedir. 15 adet mini deneme sınavının bulunduğu bu bölümdeki deneme sınavları; üDS sınavı için “Fen Bilimleri”, “Sosyal Bilimler” ve “Sağlık Bilimleri” şeklinde ayrı ayrı hazırlanmıştır. Ancak KPDS ve KPSS için alan farkı söz konusu olmadığından bu şekilde bir ayrıma gidilmesine gerek duyulmamıştır.

Destek testlerinden oluşan üçüncü bölüm ise; yukarıda adı geçen İngilizce sınavlarının en önemli soru tiplerinden “Paragraf Tamamlama”, “Okuma Parçası”, “İlgisiz Cümleyi Bulma”, “çeviri”, “Cloze Test”, “Cümle Tamamlama” “Gramer Tekrar” ve “Kelime” testlerinden oluşmakta olup, 850 adedi özgün toplam 1.360 soru adaylara sınavda hedefe ulaşmak için önemli bir destek sağlayacaktır. Kitabımız, dershane ve kurs ortamlarının yanı sıra, bireysel olarak da test edilerek geliştirilmiş, geçerlik ve güvenilirliği ispatlanmıştır.


ISBN: 9789944119634

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2008
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 612

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz