../resim/urun/499918_B.jpg
Erken Çocuklukta Özel Eğitim ve Kaynaştırma

Editör(ler): Ayperi Dikici Sığırtmaç
Yazar(lar): Melek Merve YılmazOğuz KeleşTuğba EmiroğluMustafa KaleSeda ŞahinMehmet IşıkerIşıl Taşİmray NurBurcu Sultan Abbak KaçarEmine Yılmaz Bolatİnanç EtiSinem İpekNuray Taşcı KaralıAyperi Dikici SığırtmaçHülya KurtGözde TomrisRabia Özen Uyar
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

37,40 % 15 indirim
44,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Her çocuk farklı ilgi ve yetenekleri, farklı öğrenme yöntemleri ile bulunduğu ortama zenginlik katan bir bireydir. Erken çocukluk eğitimi süreci, her bir çocuğun gelişiminin ve eğitiminin ihtiyaçları doğrultusunda desteklendiği ilk formal eğitim ortamıdır. Özel gereksinimli çocuklar için ise bu süreç gelişimsel farklılıkların ayırt edilmesi ve erken eğitime başlanması açısından çok daha büyük önem arz etmektedir. Her çocuğun eğitimden en üst seviyede yararlanabilmesi ve var olan performansını en iyi şekilde geliştirebilmesi öncelikle öğretmen yetiştiren kurumların, sonrasında alanda çalışan öğretmenlerin ve ailelerin sorumluluğundadır. Bu doğrultuda kitabın, akademik alana ve erken çocukluk eğitimi alanında çalışacak olan öğretmen adaylarına katkı sağlayacağı düşünülmektedir.


ISBN: 9786257228299

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 398

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz