../resim/urun/500385_B.gif
TYT Kimya Defterim

Editör(ler):
Yazar(lar): Mustafa Ağgül
Yayınevi: Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

14,89 % 35 indirim
22,90

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sevgili Öğrenciler,
 
Elinizdeki kitap 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu’nun 2. maddesinde ifade edilen Türk Millî Eğitiminin Genel Amaçları ve İlkeleri esas alınarak, Kimya Dersi Öğretim Programına uygun biçimde hazırlanmıştır.
 
Bu kitap sizlerin kimya biliminin temel kavramları, ilkeleri, modelleri, teorileri ve yasaları hakkında bilgi sahibi olmanızı, kimya biliminin ve insanlığın ortak mirası olan bilimsel bilginin gelişim sürecini ve doğasını, bilimsel bilginin etik eğerlere uygun olarak kullanılmasının önemini kavramanızı, dünyada kimya biliminin gelişimine katkı sağlamış bilim insanları ve çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmanızı ve bu çalışmaları etkileyen sosyal, kültürel, ekonomik, çevresel koşulları kavramanızı, kimya dersinde edindiğiniz bilgi ve becerileri günlük hayat, sağlık, sanayi ve çevre ile ilgili olayları çıklamada kullanmanızı sağlamak için ve geleceğinizi şekillendirecek ÖSYM sınavlarında kimyadan çıkacak sorularda yapabileceğinizin en iyisini yapmanız amacıyla öğrenci merkezli bir sistem baz alınarak yazılmıştır.
 
Kitabın içerisindeki notlar ve örnekler, yirmi yıllık kimya öğretmenliğimdeki deneyimlerle oluşturulmuş ve konular, kazanımlar dahilinde süzgeçten geçirilerek hazırlanmıştır. TYT sınavında çıkabilecek bütün sorulara ait bilgiler kitap içeriğinde mevcuttur.
 
Geleceği için çalışan siz değerli öğrencilerimize çalışmalarınızda başarılar diliyor ve eserimizin yararlı olmasını temenni ediyorum…
 
Katkılarından dolayı aileme teşekkür ederim.
 
Mustafa AĞGÜL
 
Kimya Öğretmeni

ISBN: 9786257184397

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2000
Sayfa Sayısı: 120

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,