../resim/urun/501460_B.jpg
Uzaktan Eğitim Sürecinde Türkçe Eğitimi

Editör(ler): Canan AslanGürbüz Çalışkan
Yazar(lar): Murat AteşEmine SurMehmet KurudayıoğluTaşkın SoysalDemet GülçiçekSuna CanlıNezih ÖnalHasan ÖzdalAhmet GüneyliNermin YazıcıÇağrı KaygısızYonca KOÇMAR DEMİRCİLüle MertRamazan BerkFatma AçıkErhan ŞenSevil Hasırcı AksoyBülent ÖzkanSedat KaragülBaşak Ümit BozkurtGürbüz ÇalışkanCanan AslanBurcu Çıldır
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

35,70 % 15 indirim
42,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Uzaktan Eğitim Sürecinde Türkçe Eğitimi adlı bu kitapta, Türkçe eğitiminin uzaktan eğitim ortamlarında amaca uygun biçimde gerçekleştirilebilmesi için nelere dikkat edilmesi, kullanılacak araç-gereç ve uygulamaların seçiminde nelerin göz önünde bulundurulması gerektiği konularında kuramsal nitelikli bilgiler ve etkinlik örnekleri bulunmaktadır. Kitapta ayrıca öğretmenlerin/öğretmen adaylarının uzaktan eğitim ve teknoloji destekli Türkçe eğitimi uygulamaları konusundaki görüşlerini ve uzaktan eğitim yoluyla gerçekleştirilen Türkçe eğitiminin niteliğini bilimsel düzlemde ortaya koyan araştırmalar bulunmaktadır. Kitap, konu ve içeriklerine göre “Türkçe Eğitimi Ortamlarında Teknolojik Yeterlik”, “Türkçe Eğitimi Ortamlarında Kullanılan Teknolojik Araç-Gereçler ve Uygulamalar” ve “Dil ve Edebiyat Öğretiminde Teknoloji Destekli Araç-Gereçlere ve Uzaktan Eğitime Yönelik Araştırmalar” olmak üzere üç ana bölüm altında toplanmıştır. Kitabın öncelikle alan uzmanlarına, araştırmacılara, Türkçe / Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenlerine ve bu bölümlerde öğrenim gören öğretmen adaylarına yararlı olacağını umuyoruz.

ISBN: 9786257228954

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Aralık 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 342

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

1
Programa Uygun Türkçe Öğretim Yöntemleri

2
Dinleme Eğitimi
552 adet satıldı
24,65

3
Türkçe Ders Kitabı Çözümlemeleri

4
Konuşma Eğitimi (Sözlü Anlatım)

5
Türkçe Öğretimi
297 adet satıldı
39,10

6
Yine Yazı Yazıyoruz
283 adet satıldı
29,75

7
Okuma Eğitimi
196 adet satıldı
31,45

8
Uygulamalı Metin Bilgisi
59 adet satıldı
29,75

9
Türk Dili Dersleri (MYO için) - Cilt 1

10
Türk Dili Dersleri (MYO için) - Cilt 2