../resim/urun/539937_B.jpg
7-11 Yaşındaki Çocuklarla Drama

Editör(ler): Ömer Adıgüzel
Yazar(lar): Jo Howell
Yayınevi: Vizetek Yayıncılık

30,60 % 15 indirim
36,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, dramayı okulunuzun eğitim programının düzenli ve ayrılmaz bir parçası haline getirmek için çeşitli fikirleri ve 7-11 yaşları için ayrıntılı drama önerileri sunmaktadır. Üniteler, “okuma yazma için drama”, “drama ve tüm eğitim programı”, “drama, film, medya, BIT” ve “gösteri için drama” olmak üzere dört ana başlık çerçevesinde düzenlenmiştir. Ünitelerde pek çok uygulama örneklerine yer verilmiştir. Hemen her bölümde okuma yazma için uygulamalar, bunların eğitim programı ile bağlantıları, gerekli olan araç gereç listesi, öğrenmeye yönelik hedef ve kazanımlar, okula uyarlanacak etkinlikler, öğretme ve öğrenme adımları, yazma ile ilişkisi ve değerlendirme rehberi yer almaktadır.
 
Yazarların öğretmen ve hizmet içi eğitmeni olarak kendi deneyimlerine dayandırılan bu kitap, okullarında drama uygulamaları yapmak isteyenlere yol gösterecek biçimde yazılmıştır.
 
Miles Tandy ve Jo Howell, İngiltere’deki Warwickshire Eğitim Geliştirme Hizmeti’nin danışmanlarıdır. Dramayı ve okuryazarlığı geniş bir çerçevede ele alan bu yazarların yayınları arasında İlkokul Sınıflarında Yazarlar Yaratmak (Routledge, 2008) ve Dramaya Başlamak (Routledge, 2008) bulunmaktadır.
 
İLKÖĞRETİM / DRAMA

ISBN: 9786057523570

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Mart 2021
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 140

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,